4/5 - 35 Kişi Yorum Yap, Kazan!
11,2 TL
16,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 22 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 23 Ekim
Standart Teslimat : 24 - 26 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Düşünüyordu: “Çağımızda geçmiş yüzyılların bilmediği, kısa ömürlü bir yaratık yaşıyor. Sinemadan çıkmış insan. Gördüğü film ona bir şeyler yapmış. Salt çıkarını düşünen kişi değil. İnsanlarla barışık. Onun büyük işler yapacağı umulur. Ama beş-on dakikada ölüyor.


Yusuf Atılgan’ın Aylak Adam’ı, yayınlandığı günden bu yana edebiyatımızın en sevilen, üzerinde en çok tartışılan romanlarından biri oldu. Roman, 60’lı yılların başında bizimle birlikte tüm dünyada da konuşulmaya başlanan kentli aylak aydın bireyi konu alıyordu. Bugün artık çağdaş klasiklerimiz arasında yer alan Aylak Adam’ın dikkat çektiği entelektüel sorunlar güncelliğini koruyor. Yeni kuşaklar için, yeni baskısıyla Can Yayınları’nda.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%57,1
%22,9
%5,7
%5,7
%8,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

02.09.2019

Yorum

Çok beğendiğim kitaplardan biri.Ama ilk okuyacaklara tavsiye olarak kitabın başında zorlanabilirsiniz fakat biraz şans verdikten sonra o inanılmaz kişi tahlillerinde iyi ki bırakmamışım diyeceğiniz bir roman...Herkese iyi okumalar.

14.07.2019

Çok sevdim

Yusuf Atılgan ın en sevdiğim eseridir. Detayları, psikolojik analizleri seviyorsanız okumalısınız.

14.07.2019

Güzel

"Böyle içten yalnız çocuklar gülebilir. Bir de deliler..."

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız