4/5 - 9 Kişi Yorum Yap, Kazan!
63,0 TL
90,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 21 - 23 Kasım
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

7 Kıta

42 Ülke

52 Harita

37 dilde 3 milyon üzerinde okur

 

ATLAS - Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi, sadece coğrafi bilgileri değil, ülkelerin karakteristik yönlerini de sunan büyük boy haritaları, ödüllü tasarımı ve göz alıcı çizimleriyle sizi koltuğunuzdan kıpırdamadan dünya turuna çıkarıyor.

Dünyanın binbir harikası ve ilginçliği arasında rengârenk bir yolculuk. İzlanda’nın buzulları, Mısır’ın çöl kervanları, Avustralya’nın ornitorenkleri, Madagaskar’ın dev baobab ağaçları, Meksikalıların garip bayramları ve Charlie Chaplin’den Halide Edip Adıvar’a ülkelerini gururlandıran isimler.

Tüm dünyada büyük ilgi gören, İzlanda’dan Polonya’ya, Amerika’dan İspanya’ya 37 dilde yayımlanan, çocuk kitaplarında en prestijli ödüllerden Prix Sorcières (Fransa) ve Premio Andersen'i (İtalya) kazanan Atlas, devasa buzullardan küçücük böceklere, dünyamızın barındırdığı akılalmaz çeşitliliği ve göz alıcı renkleri kutlamak için hazırlanmış görsel bir festival.

“Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap. Çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemesi muhtemel.” Wall Street Journal

“İlk görüşte aşk! Sizi daha fazlasını merak etmeye, hatta yolculuğa çağırıyor.”

- Guardian -

“Sınıf ve kütüphaneler için olmazsa olmaz.”

 

- School Librarian Journal -

 

 (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%66,7
%0
%22,2
%11,1
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

14.11.2019

İlgilisine Tavsiye..

ATLAS- Her sayfasında o sayfaya (dolayısıyla o coğrafyaya) ait  binbir emekle oluşturulduğu her ayrıntısından belli olan yüzlerce bilgi ve resim ile hayranlık uyandıran bir eser. Tanıtım metnindeki 'Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap' yorumu fazlasıyla doğru. Kargo paketini açtığım anda çevremdekiler Atlas'ın üzerine üşüştüler, kendimi yüzüğe sıkı sıkıya sarılan Smeagol gibi hissettim. Atlas'ı öğrencilerimle tanıştırmak için sabırsızlanıyorum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız