277,2 TL
Standart Teslimat : 31 Mayıs - 03 Haziran
Bu üründe kargo bedava!

Atacan Öykü Seti-10 Kitap Takım Kitap Açıklaması

 

Atacan Evde    

Evimizi kimlerin ziyarete gelebileği ve kapı zilinin çalınması ile gösterilecek doğru davranışların sergilendiği bu çalışmada, farklı bir üslup ve anlatıma yer verilmiştir.     

44 sayfadan oluşmaktadır. Ardışık dört sayfa (iki yaprak) atlandığında öykü formatı bozulmadan seviye ayarlaması yapılabilmektedir.

22,5x24,5cm. 200 gr kuşe kağıda kendine ait özel tasarımlı ayak ve sipiralli olararak beğeninize sunulmuştur. 

Atacan Güzel Giyinir    

Hangi giyisiler nerelerde giyilir?    

Giyisilerimizi temiz ve düzenli kullanmak için nasıl davranılmalıdır?     

Bu soruların cevabı, şiirsel anlatım içinde bilmece buldurmaca şeklinde işlenmiştir.    
 
Atacan Ormanda    

Değişik vahşi hayvanlar, farklı bir bakış açısıyla tanıtılmaktadır. Çocuklar bu öyküyü izlerken her sayfada ayrı bir duygu ve heyecan yaşayacaklardır.    
 
Atacan ve Ülkeler    

Belli başlı bazı ülkeler ve o ülkelerin tipik özelliklerinin tanıtıldığı bu sette, yöresel kıyafeti ile o ülkenin çocukları ve bayrakları yer almaktadır. Oyun formatında şiirsel bir anlatımla barış ve kardeşlik duygusu işlenmektedir.    
 

Atacan ve Kurt    

Hava, kara ve deniz taşıtlarının mukayeseli olarak tanıtıldığı bir settir. Öykümüz, kendisine yardım etmek isteyen bir kurttan Atacan`ın yersiz korkuya kapılıp kaçması üzerine kurulmuştur.    
 
Atacan ve Oyun Treni    

Değişik evcil hayvanlar ve tipik özellikleri oyun formatında verilmeye çalışılmıştır. Çocukların yakın çevremizde olan hayvanları tanıyarak bizlerle olan ilişkisini anlama ve kavramalarına çalışılmıştır. Önce hayvanın özellikleri verilmiş tahminde bulunmaları istenmiş, takip eden sayfada diğer hayvan özellikleriyle belirtilmiştir.   
 
Dedektif Atacan    

Her yaramazın bir ipucu bırakacağı düşüncesinden yola çıkılarak, istenilmeyen davranışlarda bulunanlarınbıraktıkları ipuçlarının değerlendirilmesi ile kahramanımız bu davranışıgösterenleri alternatifler arasında bulmaktadır. Oyun şeklinde hazırlanmış olan öykümüz, şiirsel bir anlatıma sahiptir.    
 
Harikasın Atacan    

Duyu organlarımız ve fonksiyonlarının tanıtıldığı bu çalışma, çocukların günlük yaşantılarında görüp, karşılaştığı tipik örneklerle desteklenmiştir. Tekerleme ve şiirsel bir üslûpla çocuklara beş değişik duyu organımız öykü bütünlüğünde kavratılmaya çalışılmıştır.    
 
Atacan ve Sayılar   

1`den 10`a kadar doğal sayıların kavratıldığı bu öyküde, Atacan değişik sihirbazlıkgösterisi ile her sayıyı bir öykü bütünlüğü içinde tanıtır. Şiirsel bir üslûp ve anlatımın olduğu öykü, çocukların ilgi ile takip edecekleri bir çalışmadır.  
 
Yardımsever Atacan     

Atacanın hayvanlarala ilişkileri, hayvan sevgisi, yardımlaşma konuları incelenmektedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.