26,0 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Aşka Özür Diletmem Kitap Açıklaması

 

Sevgi; hayattan da ölümden de üstündür. Ada, yaşanmamış günleri için geçmişiyle hesaplaşma yolculuğuna çıkan bir kadın. Toprak; işini şansa bırakmak istemeyen, her anı planlanmış bir adam. Tesadüflerin bir araya getirdiği bu iki insan için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hesapta olmayan bir karşılaşma tüm hayatlarını altüst edecek. Aşk her zaman masum mudur? Peki, yalanlar, günahlar ve sırlarla dolu bir aşk ne kadar yaşayabilir? Geçmişinden bir türlü kopamayan Ada, yarınları için endişelenmeyi bırakan Toprak ve aşkın dayanılmaz cazibesi... Aşk cesaret ister; ürkek ve korkak kalpleri sevmez. Aşka Özür Diletmem, uğruna ölümün bile göze alındığı kederli bir aşkın hikâyesi. Dilek Görmez'in kaleme aldığı Aşka Özür Diletmem; bağlılık, adalet ve aile kavramlarının tanımını yeniden yapıyor.

 

"Aşka Özür Diletmem" adlı romanı neden okumalısınız?

Dilek Görmez, Aşka Özür Diletmem adlı romanında geçmiş hesaplaşmaların gelecek hayatları nasıl etkilediğini beklenmedik bir karşılaşmadan doğan hüzünlü bir aşk hikâyesi eşliğinde anlatıyor. Ada; kendisini bir yandan ailesinin, özellikle de babasının, açmış olduğu tarifi imkânsız yaralarla mücadele ederken bir yandan da iflah olmaz bir aşk hikâyesinin içerisinde buluyor. Kariyerini hayatının merkezine almış olan Toprak ise her şeyi bir kenara bırakarak aşkın kollarına atılmaya çoktan hazır bir şekilde bekliyor. Geçmişin hesaplaşmalarının gelecek kaygıları ile iç içe geçtiği romanı okurken bazen hüzünlenecek, bazen de kendinizi Ada ve Toprak'ın hikâyesinde kaybolmuş hissedeceksiniz. Kişilerin karakterlerinin şekillenmesinde ailenin önemli bir rol oynadığının altını çizen Aşka Özür Diletmem, güçlüklerin üstesinden gelme gücünü okurlarına sunuyor. Dilek Görmez, Ada ve Toprak'ın hikâyesinde hayata ve aşka dair tüm kırgınlıkları bir tokat gibi okurların yüzüne çarpıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Yazar Dilek Görmez'in Aşka Özür Diletmem adlı romanı, 2022 yılında raflardaki yerini alır. İçerisinde modern bir aşk hikâyesini barındıran roman, birçok platformda çok satanlar listesine yerleşir. İnkılap Kitabevi etiketiyle çıkan ve 200 sayfadan oluşan eser, sürükleyici kurgusuyla okuru âdeta sayfalarına hapseder. Yazarın akıcı bir üslupla kaleme aldığı eser; aşk, ilişkiler ve geçmiş üçgeninde karakterlerin yaşadığı gelgitleri anlatır. İlk kitabı 2020 yılında yayımlanan yazar Dilek Görmez, aynı zamanda ticaret ve sanayi ile uğraşan bir iş insanıdır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazarın yayımlanmış bir adet kitabı daha bulunuyor. Aşka Özür Diletmem adlı romanı okuduktan sonra dilerseniz yazarın 2020 yılında yayımlanan ve okurları tarafından çok beğenilen Aşk İçin Ölmeli adlı romanına göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.