56,0 TL
Standart Teslimat : 06 Aralık - 09 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Android Sevgilim Kitap Açıklaması

 

“İnsanı üstün bir varlık olarak tanımlayabilmemizin en önemli nedenlerinin başında, Yaratan tarafından bahşedilen seçme ve seçmeme hakkına sahip olarak dünyaya gelmesidir. Yalnızca içgüdüsel davranmaması, akıl ve zekâsını kullanarak karar verme yetisine sahip olarak dünyaya gönderilmiş olması, insanın bir nevi Allah tarafından ödüllendirilmesidir. İnsan ise, bu ayrıcalığını, yaşadığı her dönemin şartlarını bir üst seviyeye taşımak, imkanlarını kolaylaştırarak yaşamını idame ettirmek, daha rahat ve konforlu bir yaşam düzenine sahip olmak adına, kuşaktan kuşağa değişim – dönüşüm evreleri ile geliştirerek kendini bir üst noktaya çıkarabilme özelliğine sahiptir.”
 
Uğur Akkuş, insanın akıl ve iradesine olan hakimiyeti ile; durmaksızın bir devinim içerisinde sürekli yenilenen teknoloji kavramının, hangi şartlarda kullanıldığında, ondan pozitif kazanımlar elde edinilebileceğinin altını çiziyor. Aksi takdirde, birçok dezavantajıyla karşı karşıya kalınan bu sonsuz kavram, insan hayatında onulmaz sorunlara yol açabiliyor. Teknolojinin tarihsel süreçleri, insan hayatına etkileri, günümüzde var olan ve gelecekte ulaşabileceği noktaların ele alınıp incelendiği ‘Android Sevgilim’ gençlere, bu son derece kıymetli olan imkanın, zararlarından kendilerini sakınarak nasıl fayda sağlayabilecekleri konusunda fikirler veriyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.