46,4 TL
Standart Teslimat : 28 Haziran - 01 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Ana-Baba Okulu Kitap Açıklaması

 


Ana-Baba Eğitimi ve Aile İçi İletişim Becerileri

Ülkemizi psikoloji alanında ün araştırmacılardan ebeveynler için konuya ilişkin bilimsel yaklaşımlar. Haluk Yavuzer'in editörlüğünde işlenen konular şu yazarlar tarafından ele alınmaktadır:

Acar Baltaş, Zuhal Batlaş, Ümit Davaslıgil, İlkay Demir, Hatice Ergin, Tamer Ergin, Esra İşmen Gazioğlu, Emine Zinnur Kılıç, Emre Konuk, Özcan Köknel, Çare Sertelin Mercan, Ayla Oktay, Timuçin Oral, Oya Güngörmüş Özkardeş, Nilgün Peker, Norma Razon, Yeşim Kesgül Sercan, Haluk Yavuzer, Nurgül Yavuzer, Armağan Yıldız.Sayfa Sayısı: 448

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

24.09.2019

Çocul yetiştirme sanatı

Haluk  Yavuzer kitaplarının çocuğumu  yetiştirirken çok faydalı olacağını düşünüyorum

30.09.2004

Çok faydalı oldu

Bir çocuk dünyaya getirmek anne baba olmak için kesinlikle yeterli değil. Bir çocuğun gelişiminde ne ölçüde ve nasıl katkıda bulunacağınız, ona nasıl davranacağınız, nerede hatalar yapıyoruz konularında bu kitap tam bir kaynak. Çocuğumun gelişimi süresince zaman zaman bu kitaba başvuracağım. Çocuğunun gelişimi ile ilgili olan tüm anne baba ve anne baba adaylarına bu kitabı öneriyorum.
Daha sağlıklı ve özgür çocuklar yetiştirmek için doğru kaynaklardan faydalanmak gerekiğine inanıyorum. Bu kitap doğru kaynaklardan biri.
Sevgilerimle,

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.