4,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap, Kazan!

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 551

Dil : Türkçe

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "Allah'ta (c.c) idik, geri dönüşümüzde de bizi fethede fethede tekrar kendisine döndürmesi" demektir.Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "İlah'la ... Tamamını gör
17,59 TL
23,15 TL %24
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "Allah'ta (c.c) idik, geri dönüşümüzde de bizi fethede fethede tekrar kendisine döndürmesi" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "İlah'la birlikte varız, ilah'la birlikte zuhur ederiz, zuhuratla birlikte ilah'ın isim ve sıfatlarıya birlikte, O'na isim ve sıfatlar olarak geri ilah'a döneriz" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; Allahü Teala'nın zatından zatına tecellisi ile birlikte var olan canlı ve cansız vücuda gelen her şey varlığa geldiği an itibari ile bitişe doğru yolculuğa da başlamıştır" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "Zamanın esiri olan kainat ve içindekilerin süratle Allah'tan Allah'a kaçınılmaz olan yolculuğudur" demektir.

Allah'tan Allah'a yolculuğumuz; "Allah'ta idik, varlık alemine geldik çok uzun bir süre sonra bütün kainatla birlikte geri Allah'a dönüyoruz. İşte bu değiştirilemez zamandır." demektir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 551

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Enoch Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

30.12.2016

İnsan

Hayretle okuyor ve öğreniyor öğrendikçe yolu ve yolculuğunu idrak ediyor, tek kelime ile muhteşem...

30.12.2016

İnanılmaz....

İnanılmaz çünkü bugüne kadar Allah'a olan yolculuğumuzda bizi O'ndan uzaklaştıran ve dayatılan bilgilere inat insanı insan yapan ve Allah sevgisi ile tüm gerçekleri hatırlatan bir eser. Korkutmayan sevdiren, uzaklaştırmayan yakınlaştıran hepsinden öte ayrıştırmayan ama birleştiren bir eser. Kitabın girişinde de yazdığı gibi; "Her şey gözler önünde"... Sevgiyle herkese tavsiye ediyorum.

29.12.2016

Muhteşem bir eser

Sayın Cafer İskenderoğlu'nun "Halef" isimli kitabını okumuştum Allah'a yolculuk kitabını da temin edip okudum. İçerisinde çok güzel bilgiler var. Hakikati arayanların mutlaka ama mutlaka okuması gereken bir kitap.