28,8 TL
Standart Teslimat : 19 Ağustos - 22 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Allah De Ötesini Bırak Kitap Açıklaması

 


Allah her şeyden haberdardır, sanmayın ki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O, size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden "Allah de ötesini bırak". Kul Rabb'ini imtihan etmez. O'na tevekkülle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

Karşında o kadar çok maskeli insan var ki onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var; o senin hakkını aldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun. O halde kaybettim diye üzülme, biraz daha derin bakarsan, aslında kazandığını fark edeceksin!..

Aşık olcaksın evet ama kalbini Allah aşkıyla yakacaksın...
Dünyanın geçici olduğunu, biteceğini İDRAK edeceksin; sadece sonsuz kudrete bağlanacaksın.
Allah'a bağlı yaşayacaksın. İşte Uğur Koşar bu kitap da sana herkes gibi Allah'ı anlatmıyor O'nu adeta hissettirip yaşatıyor!..
Psikolog Cavidan Ebru Kızıl

Yirmi yıldır terapi deneyimlerimde elde ettiğim sonuçlardan biri şudur ki; eksik olan parçaları yitirdiğini düşünen ve bunları arayarak çıkmazlara giren ve bunun da dışarıda olduğunu sanan çok büyük bir çoğunluk çeşitli psikolojik sorunlarla ruh sağlıklarını bozmuştur. Bu büyük çoğunluğa eserlerinde ve görüşlerinde öze dönüş yolunda katkı sağlayan, aradıklarını bulabilme cesareti ve ışığı olan Uğur Koşar Dostuma "Allah De Ötesini Bırak" ile özlerine dönebilmesi adına ışık olan eserinden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum...
Uzm. Psikolog Abdullah Topal


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 153

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

21.10.2020

Wa

Bir kere aldım ve bir arkadaşıma kaptırdım, şimdi tekrar alıyorum çünkü baş uçu kitabı.

26.11.2019

Kesinlikle okunası bir kitap

Bir müslümanın her daim bilmesi ve gaflette neyi hatırlaması gerektiğini vurgulayan bir kitap. Depresyonda mısın? al oku! Bunaldın mı? al oku! darıldın mı, kızdın mı, strees mi, kaygı mı.. al oku!  Bir kere okumak ile yetinme, hayatında olumsuzluklar tekerrür ettikçe açıp açıp oku.

08.09.2019

Guzeldi bence

Basucu mahiyetinde bir kitap. Belki simdiye kadar ve mutlu zamanimizda gafilce e biliyorum zaten dedigimiz konulari iceriyor ama hayat telasi icinde yada imtihanlara dustugumuzde herseyden sogudugumuz demde ozellikle, veya unuttugumuz belkide aliskanlik olan (o biliyoruz zaten dedigimiz basite indirgedigimiz seyleri) guzel uslubuyla bize gerektigi gibi hatirlatan bir kitap ben tekrarla okudum ve memnun kaldim tavsiye ediyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.