40,8 TL
Standart Teslimat : 07 Şubat - 10 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Allah De Ötesini Bırak 2 - Niyet Kitap Açıklaması

 


Allah niyetine göre verir

Allah bütün hazinelerinin anahtarını eline verdi. Dilediğin zaman kapılarını dua anahtarı ile açarsın. Dilediğin zaman semanın kapılarını açar, ölü toprağa hayat veren yağmurları indirirsin. Fakat istediğin şeyin hemen yerine gelmemesinden endişe edip umutsuzluğa düşme. Allah sorundan önce çözümü hazırlar.

Bazen hayat hayallerini alır elinden… Demek ki Allah sesini duymak istedi. Kalbini ve elini açarsın hemen ve sığınırsın seni yoktan var eden Hâlik'e. İşte bu buluşma ne güzel bir buluşmadır… Kalbin gerçek aşkına kavuştuğu andır.
O'nun vermesi senin niyetine göredir.

Biten bir şey için üzülme, kader sana daha iyisini hazırlamıştır; sadece zihnin geçmişe takılı bırakmak ister seni. Artık her şeyin farkındasın. Şükret ve yoluna aşk ile devam et…
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 123

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

03.01.2019

Din tüccarlığı

Çöp bir kitap. Bu adam haberlere çıkmıştı karısını aldattığı iddialari ile. Kitapla hayati değişenlerin cehaletini anlamak mümkün değil.

26.11.2015

Allah de ötesini bırak !

Allah de ötesini bırak kitabındaki büyüyle,her kitabını bir hevesle alıp hüsrana uğradığım yazar,sonraki kitaplarında kullandığı üslup ve tek seanslık terapisinin reklamları sebebiyle soğuduğum yazar...islâm kibirden uzak durmayı öğretirken,bazı cümlelerde  hissedilen kibir itici karşılanıyor.

09.11.2015

Atalar Dinine Devam...

Kasti yapıp yapmadığını Allah bilir fakat kesinlikle yanlış yapıyor yazar.
Sözümona Allah´ın ismini de kullanmış kitapta. Ama gel gör ki Allah´ın doğrudan sözlerinden çok, ne idüğü belirsiz masal/hikaye/rivayetlerle doldurmuş kitabı. Din bu mudur ? Ne zaman Allah´a ortak koşmaktan vazgeçecez ? Ne zaman Kur´an´a gereken ilgiyi göstereceğiz? Kur´an´dan başka hakem (En´am-114) aradığımız sürece, hidayete ermemiz mümkün değildir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.