4/5 - 111 Kişi Yorum Yap
22,8 TL
38,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 12 Nisan - 17 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Aklından Bir Sayı Tut Kitap Açıklaması

Aklından Bir Sayı Tut

Sizi sizden bile iyi tanıyan bir katilin peşinizde olduğunu bilseniz, kaçmak için ne yapabilirsiniz? Polisiye türündeki eserleriyle okuyucuyu her defasında soluksuz bırakmayı başaran John Verdon’dan etkileyici bir yapıt daha! Aklında Bir Sayı Tut, bir seri katil ile onun peşine düşen bir dedektifin heyecan dolu kovalamacasını konu ediniyor. Bu katilin kurban seçtiği kişilerin ortak bir noktası var. Peki ama ne? Bu romanı okurken merakınıza engel olamayacak ve olayların sonunu asla tahmin edemeyeceksiniz!

Tuttuğun Sayıyı Biliyorum…

Her gün kadar normal başlayan bir günün sabahında, bir adam mektuplarını almak üzere posta kutusunun kapağını açıyor. Fakat bununla birlikte farkında olmadan başına gelecek talihsiz olayların da kapısını aralamış oluyor. Adam, kimden geldiği belirsiz bir mektubun zarfında “Aklından bir sayı tut.” notunu fark ediyor ve herhangi bir sebebe bağlı olmadan aklından 658 sayısını geçiriyor. Mektubu açtığındaysa gördüğü mesaj ile hayrete düşüyor: “Sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin…”

“…Bay 658!” Tüm kurbanlarına öncelikle onları ne kadar iyi tanıdığını kanıtlamak üzere mektuplarının başında bu ifadeyi kullanan katil, ardından onları tuzağına düşürerek öldürüyor. Ayrıca her cinayette kullandığı yöntem ve bıraktığı izlerle bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Kurbanlardan biri ise mektubu aldıktan sonra sorunu çözmesi için eski bir dedektif arkadaşından yardım istiyor. Olaylara bu şekilde dahil olan Dedektif Dave Gurney, üstün zekasını kullanarak cinayetlerin ardındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor. Katil neden sayıları kullanıyor, bu kişileri nasıl seçiyor ve cinayetlerle ne anlatmaya çalışıyor? Dave Gurney de işte tüm bu soruların peşine düşüyor.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Polisiye türünün ve dedektiflik romanlarının tutkunlarından biriyseniz Aklından Bir Sayı Tut ile mutlaka tanışmanız gerekiyor. John Verdon’ın bu türdeki başarısını gözler önüne serdiği yapıtlardan biri olan bu kitap, okurlarını ilk satırdan itibaren kurgunun içerisine hapsediyor. Bu kitabı okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamak kesinlikle mümkün olmuyor! Siz de heyecan dolu bir aksiyonun içerisine atılıp, Dave Gurney ile birlikte cinayetlerin ardındaki gizemi çözmek için vakit kaybetmeden sipariş verin!

 

 

Puanlamalar
%62
%24,1
%4,6
%4,6
%4,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

04.02.2021

Betimleme harika

Çok ama çok sürükleyici bir kitap. Yazarın üslubuna ve betimlemesine bayıldım. Polisiye roman seven herkese bu kitap serisini okumayı tavsiye ediyorum.

21.12.2020

sürükleyici

çok sürükleyici bir kitap ve seri

23.11.2020

Heyecanlı

Sonunu merak edip elinden bırakamadığın kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.