31,35 TL
Standart Teslimat : 18 Ağustos - 21 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

50 Maddede Sosyal Medya Aşkları Kitap Açıklaması

 

Sosyal medyadan tanıştığınız biriyle aşkı bulmanız mümkün mü? Siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız 50 Maddede Sosyal Medya Aşkları tam size göre bir kitap. Adil Yıldırım'ın kaleme aldığı, ilişkiler ve sosyal medya üzerine analizlerde bulunduğu kitap; sosyal medyada başlayan aşklar için yol gösterici nitelikte. Sosyal medya, artık herkesin vazgeçilmezleri arasında. İnsanların günün büyük bir vaktini geçirdiği bu mecra, alışkanlıkları değiştirmeyi başarmış görünüyor. Sosyal medya kullanıcıları artık sanal ilişkileri yüz yüze ilişkilere göre daha ulaşılabilir buluyor ve sanal mecrada başlayan ilişkilerin sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. 50 Maddede Sosyal Medya Aşkları, sosyal medya ve ilişkiler üzerinden günlük hayatta karşılaşacağınız insanlar ve olayları ele alan samimi bir kitap.

 

"50 Maddede Sosyal Medya Aşkları" adlı kitabı neden okumalısınız?

"Sosyal medya üzerinden başlayan ilişkiler nasıl yürür?" ve "Mutlu birliktelikler için neler yapılmalı?" sorularının cevaplarını merak ediyorsanız 50 Maddede Sosyal Medya Aşkları'nı mutlaka okumalısınız. İlişki uzmanı Adil Yıldırım bu kitabı ile okuyuculara ilişki koçluğu yaparak sosyal medya ile kurulan insan ilişkileri üzerine ders niteliğinde bir eser sunuyor. "Sanal aşklar mümkün mü?" sorusu bu kitap ile bir çözüme kavuşacak. Adil Yıldırım, okurlara ilişki yönetimi konusunda kendine özgün yöntemleriyle yol göstermeye çalışarak ilişkiler hakkında bilinmeyen noktalara ışık tutuyor. Yazar, günümüzde artarak devam eden sosyal medya kullanımıyla birlikte sanal aşkların nasıl gerçeğe dönüşebileceğinden mesajlaşmalarda nasıl davranılacağına kadar birçok noktaya değiniyor. İkili ilişkiler noktasında ne yapacağını bilemeyenler ve çözüm yolları arayanlar, bu kitapla yeni bir yol çizmeye hazır hâle geliyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

50 Maddede Sosyal Medya Aşkları, sanal ilişkiler üzerine 240 sayfalık bir ilişki rehberi olarak öne çıkmayı başaran bir kitap. Binlerce kişiye eserleriyle ilişki koçluğu yapan Adil Yıldırım, uzun yıllar ilişkiler üzerine çalışır ve yurtdışında da belirli bir okuyucu kitlesine ulaşır. Yazar, birikim ve yaşanmışlıklarını altın niteliğindeki tavsiyeler ile okurlara ulaştırmayı başarır. Karakarga Yayınevi aracılığı ile 2022 yılında okuyucuyla buluşan 50 Maddede Sosyal Medya Aşkları, yazarın son kitaplarından biri. Kitap; sanal ilişkilerdeki ilerleme aşamalarını, yapılması ve yapılmaması gerekenleri sadece gençler üzerinden değil her kesime hitap ederek anlatır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Adil Yıldırım’ın yayınlanan toplam on adet kitabı bulunuyor. 50 maddede Sosyal Medya Aşkları kitabını beğendiyseniz yazarın 50 Maddede İlişkiler, Flört Etme Sanatı, Med Cezir, Gecede Saklı Yalnız Aşklar ve Zamanın Sessiz Ruhu adlı kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.