5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
15,6 TL
24,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 02 Ağustos - 07 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

21. Yüzyılda Uluslararası Pazarlama İlkeler ve Uygulama Kitap Açıklaması


Elinizdeki kitabın amacı, uluslararası pazarlamaya yönelmiş firma yöneticilerine, yüksekokul öğrencilerine ve ihracat semineri, firma içi eğitim programı gibi kısa süreli pratik eğitim kurslarına katılanlara uluslararası pazarlamanın temel kavramları ve uygulaması konusunda yardımcı olmaktır. Yöntemi ise konunun genel çerçevesini çizdikten sonra pratik çözümler göstermek ve örneklerle açıklık getirmektir. Dolayısıyla kitap hem literatürdeki ana kavramsal yaklaşımları kapsamakta, hem de uygulamacılara yardımcı olur umuduyla kişisel tecrübeleri aktarmaya çalışmaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 389

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

26.04.2002

Hem akademik açıdan hem mesleki uygulama açısından ben bu kitabı çok başarılı buldum. Anlaşılan konusunun kült kitabı. Defalarca baskısı genişletilerek yenilenmiş. Konular güncel örneklerle somutlaştırılmış. Yazar da zaten çok kaliteli ve pratik bir adam. Çoğu akademisyenin aksine yazdıklarını en üst noktalarda uygulama şansını bulmuş. Şu anda zannedersem THY'nin yönetim kurulu başkanı filan..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.