3,5/5 - 9 Kişi Yorum Yap
24,6 TL
41,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 26 Temmuz - 03 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

2020 Yeni Ekonomi Kitap Açıklaması

(Arka Kapak Yazısı)

 

HAZIR OLUN!
EN BÜYÜK EKONOMİK KRİZ YAKLAŞIYOR.
HEPİNİZ ÖNLEMİNİZİ ALIN.
KRİZİ FIRSATA DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ…

Ekonomide büyük bir ‘tufan’ hızla bize doğru yaklaşıyor. Bildiğimiz anlamda dünya sona erecek. Fakat korkmaya gerek yok; felâkette ayakta kalmak mümkün. Hatta basit önlemlerle bu büyük yıkımı hayatınızın fırsatına dönüştürebilirsiniz.

Ekonomik krizler neden artık fakir ülkelerde değil de zengin ve “gelişmiş” ülkelerde çıkıyor? Sovyetler Birliği yıkıldı. Amerika da onunla aynı yoldan mı gidiyor? Kapitalizm gerçekte nedir? Çin’de ceviz piyasasında bile balon var. Evet, bildiğimiz ceviz! Peki ya Türkiye? Bizim borsamızda da balon oluşmuş olabilir mi? ‘Batmayacak kadar büyük’ bankalar ‘2008 Krizi’nden sonra uslandılar mı? Yeni finansal skandallar hangi alanlarda görülebilir? Bunların ‘Lost’ dizisi ile ne ilgisi var?

Büyük felâket kapitalizmi tamamen yıkacak mı? Dev dalgalara karşı kendinizi nasıl koruyabilirsiniz? Sular çekildikten sonra hangi iş alanları yatırım yapmak için uygun olacak? Türkiye bu ortamda ne yapmalı? Ekonomi gazetecisi ve eski The Wall Street Journal muhabiri Erkan Öz, tüm bu soruları yanıtlıyor.

 

 

Puanlamalar
%33,3
%22,2
%22,2
%11,1
%11,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.07.2019

Zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın

Boşuna paranızı ve zamanınızı çöpe atmayın. Kitabın yazarı tamamen başka bir yazardan esinlenip alıntılar yapmış ve içine ideolojik sos katmış.  Alvin Toffler'in kitaplarını okuyun. Mesela 3. DALGA kitabı ile başlayın

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.