idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Felsefenin asıl yaratım alanı ve aracı olan kavramlar, felsefe tarihine nüfuz etmek için daha verimli bir yol olabilir mi? Kavramları, hem filozoftan, hem ilgili dönemden hem de ait olduğu düşünceye dönük eleştirilerden doğru okumak, soruların derinleştirilmesi için kaçınılmazdır. Bir derdin adını kavramlarla koymak, az sonra, bir edebiyat eserinde, bir tiyatro oyununda ya da bir sinema filminde de onu tanıyabilmeyi mümkün kılar. Felsefe tarihi de böylece, artık uzakta kalmış kayıp bir kalabalığın sesleri olarak değil, bizi de muhatap alan bir söyleşi gibi duyulabilir.

Murat Erşen, 41 Filozof 41 Kavram kitabıyla, kavramların düşünce tarihindeki hareket kabiliyetlerini vurgularken, onları bazen ilgili film ya da hikâyelerle birlikte aktararak soyutlamalar dünyasında yol almak isteyenlere bir rehber sunuyor. Felsefe amatörü okurun kavramlarla filozofların genel düşüncelerine daha kolay giriş yapmasını sağlayan Erşen, her bölümün başında ve sonunda sorularla pasajlara daha kolay erişilmesini ve üzerinde tartışılmasını sağlıyor.

Alegori, dostluk, yabancılaşma, kaygı, özbilinç, başka/öteki gibi kavramlar Murat Erşen’in duru kaleminde hayat buluyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.