idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Beslenme şekliniz, hayat kalitenizi belirler. Sağlıklı yaşam için ipuçları içeren Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu'nun kaleme aldığı 30 Günde 10 Yıl kitabı, okuyuculara yalnızca beslenme tavsiyeleri vermekle kalmıyor; aynı zamanda gençleşmenin, enerjik olmanın ve kilo vermenin yeni formülünü açıklıyor. Yalnızca kilo vermekle kalmayıp yaşamınızı iyileştirmek ve hayat kalitenizi artırmak istiyorsanız 30 Günde 10 Yıl sizleri bekliyor. 2015 yılında okuyucuyla buluşan kitap, hem rafların hem mutfakların vazgeçilmezi olacak nitelikte bir eser.

 

"30 Günde 10 Yıl" adlı kitabı neden okumalısınız?

Kilo vermenin sağlıkla önemli bir ilişkisi olduğu biliniyor. Çok fazla kaynağa ulaşılabilen bu dönemde doğru kaynak ve güvenilir bilgiye erişim çok önemli. Her gün çok kez duyabileceğiniz kilo verme ve yaşam sırları ile ilgili şeyler sizleri sağlıktan ve kaliteli yaşamdan alıkoyabilir. 30 Günde 10 Yıl kitabı, okuyucuya kısa sürede kilo vermenin değil kısa sürede sağlıklı yaşamın ipuçlarını sunuyor. Yaşam kalitenizi iyileştirecek bir program arıyorsanız Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu'nun bu kitabına göz atmak isteyebilirsiniz. Fazla kilolarınızla vedalaşırken kalp ve damar sağlığınız korunacak, şeker ve kolesterol seviyeniz iyileşecek, hipertansiyonunuz dengelenecek, enerji düzeyiniz artacak ve daha sağlıklı ve güzel bir görünüme ulaşacaksınız. 30 Günde 10 Yıl kitabı, tamamen bilimsel kaynaklarla ve incelikle oluşturulmuş bir eser. Okuyucuya sağlıklı yaşama götüren kitap, aynı zamanda günlük yeme alışkanlıklarınızı gözden geçirmenize ve doğru bildiğiniz yanlışları düzeltmenize yardımcı oluyor. Kitabında anlattıklarını bizzat uygulayarak 9 kilo veren Yavuz Yörükoğlu; kilo vermenin yanı sıra vücut kitle indeksinin azaldığını, kas kütlesinin arttığını, kan şekeri seviyesini düştüğünü ve tansiyonunun kontrol altına girdiğini belirtiyor. Yazar, kolesterol seviyesi memnun edici seviyeye gelirken enerji düzeyinin de şaşırtıcı seviyede arttığını ifade ediyor. Hastalık risk faktörlerinin nasıl azaltılacağını, nasıl sağlıklı kilo verileceğini öğrenmek istiyor ve kaliteli bir hayat sürmek istiyorsanız okuyanların beğenisini kazanan ve olumlu geri dönüşler alan bu kitap sizin için doğru bir kaynak.

 

 Bunları biliyor muydunuz?

Altmışın üzerinde bilimsel çalışması olan Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu, Youtube kanalında 30 Günde 10 Yıl kitabından da bahseder. 30 günlük uygulamanın yer aldığı kitapta yemek tarifleri de bulunur. Hayykitap imzasıyla 2015 yılında yayımlanan 30 Günde 10 Yıl adlı kitapta şeker bağımlılığı, oruç, uyku ve günlük hayatın kendisini oluşturan pek çok bölüme yer verilir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

30 Günde 10 Yıl kitabını yararlı bulduysanız Yavuz Yörükoğlu'nun sağlığa ve beslenmeye dair kaleme aldığı 45'ten Sonra ve Doktor Mutfakta kitaplarını da inceleyebilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.