product image
Orbit
(0 yorum)
Kitap Formatı
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Winner of the 2013 Nebula Award for Best Novel

The year is 2312. Scientific advances have opened gateways to an extraordinary future. Earth is no longer our only home; new habitats have been created throughout the solar system, on moons, planets and in between. But in 2312, a sequence of events will force humanity to confront our past, present and future.

The first event takes place on Mercury, in the city of Terminator, itself a miracle of engineering on an unprecedented scale. For Swan Er Hong, it will change her life. Once a designer of worlds, now Swan will be led into a plot to destroy them.

2312 is a bold vision of humanity's future and a compelling portrait of those individuals who will shape its events.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 2013


Dili: İngilizce
Yayınevi: Orbit

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.