idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bugüne kadar varlığını çok az kişinin bildiği “Adil Entelektüel Kulübü” (the Fair Intellectual Club) Sosyalleşme ve Aydınlanma çalışmalarını ilgilendiren sorunların irdelenmesi için mükemmel bir olanak sunmaktadır. 1717’de Edinburg’da yaşayan kadınlar tarafından kurulmuş olan ve oluşumuyla çığır açan bu kulübün karakteristik Britanyalı çehresi de Aydınlanma çağına İskoçların özellikle yaptığı katkının yanı sıra incelenmeye ihtiyaç duymaktadır. Bu çalışmanın amacı yukarıda bahsedilen bağlamları değerlendirerek, Adil Entelektüel Kulübü’nden geriye kalan iki yayından biri olan Adil Entelektüel Kulübünün Bir Tasviri (An Account of the Fair Intellectual Club) adlı eseri, ilgili diğer eserler ve tarihsel veriler ışığında incelemek ve bunun sonucunda bu kayda değer ama şu ana kadar göz ardı edilmiş on sekizinci yüzyıl kulübü ve onun yayınladığı eserleri okuyucu kitlesine eleştirel bir şekilde takdim ederek bu kulübü Aydınlanma çağındaki sosyalleşmeyle ilgili tartışmaların merkezine koymak ve böylece dönemin tarih yazımına da bir katkıda bulunmaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.