17.3" FHD IPS B173HAN05.1, B173HAN05.4 LCD Ekran, Panel 1920*1080p / 360Hz 40pin
Afila 17.3" FHD IPS B173HAN05.1, B173HAN05.4 LCD Ekran, Panel 1920*1080p / 360Hz 40pin
6.055,63 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Durumu Yeni ürün Boyut 17.3" Çözünürlük Full HD (IPS) Piksel 1920 x 1080 Yüzey Mat Aydınlatma Led Notlar 360hz