idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Zkteco PE242-300-C 24 Port 2xGigabit +1xSfp Uplink Poe Switch

PE242-300-C, veri iletimi ve güç için bir ağ noktası sağlayan gelişmiş bir POE anahtarıdır.Ağ kabloları aracılığıyla IEEE802.3af/at standart güç kaynağı sağlayabilen 24 POE bağlantı noktasına sahiptir .IEEE802.3af/at yoluyla güç sağlamak için gelişmiş otomatik algılama algoritması sayesinde, standart POE veya POE olmayan bağlı ekipman güvenli bir şekilde korunur.

·        24*10/100M RJ-45 (POE) + 2*10/100M RJ-45 + 2*1000 SFP

·        IEEE 802.3, IEEE 802.3u ve IEEE802.3af/at ile uyumludur

·        Maks. PoE güç çıkışı 15,4 W (IEEE 802.3af )/ 30 W (IEEE 802.3at)

·        250 metre PoE güç ve veri iletim mesafesi (Cat 6)

·        MDI/MDIX kendini uyarlama

·        Sakla ve ilet anahtarlama

·        Yıldırımdan korunma

Özellikler

modeli

PE242-300-C

Limanlar

24*10/100M RJ-45(POE) + 2*10/100/1000 RJ-45 + 1*1000 SFP

Ağ Protokolü

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3af/at

PoE Tüketimi

Maks 15,4 W (IEEE 802.3af)/ 30 W (IEEE 802.3at)

PoE Çıkış Gerilimi

48VDC

Ağ kablosu

10Base-TX: Cat6a UTP/STP (≤250m)
100Base-TX: Cat5e UTP/STP (≤100m)
1000Base-TX: Cat5e UTP/STP (≤100m)

Optik lif

1310nm, 2Km (Çok modlu fiber)
1310nm, 20/40 Km; 1550nm, 60/80/100/120Km (Tek modlu fiber)

Arka Panel Bant Genişliği

10.8Gbps

Tampon Bellek

2,7 milyon

Paket Yönlendirme Hızı

Her bağlantı noktası 0,1488M pps/ 1,488Mpps

Besleme gerilimi

AC110-250V girişi

Çalışma sıcaklığı

-20°C ~ 50°C

Depolama sıcaklığı

-40°C ~ 80°C

boyutlar

320mm*207mm*45mm

Ağırlık

2kg

 

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.