Filiz Özkol

Yazar resmi yok

Filiz Özkol Kimdir?

Filiz Özkol Lise çağlarında astrolojiye ilgi duymaya başlayan ve İzmir doğumlu olan yazar; daha sonraki yıllarda konuya daha profesyonelce yaklaşarak yoğun çalışmalarda bulunmuştur. 1990'larda başladığı radyo programcılığı sürecinde; şiir ve sanat konularında yaptığı yayınlarla beğeni kazanmıştır. Yaptığı radyo çalışmalarının arasına 'astroloji saatlerini' ilave ederek uzun zaman dilimlerinde aralıksız olarak programcılık hayatını sürdürmüştür.
Aynı yıllarda, radyoculuğunun yanında 'Yeni Asır' gazetesinde 'Astroloji Yorumları ve Okuyucu Köşesi' adı altında yazılarına da devam etmiştir.
2000 senesinde; çalışmalarını, astroloji ve insan ilişkileri konusunda TV programlarıyla sürdüren yazar, daha sonra İstanbul'da Sabah Gazetesi-Günaydın ekinde günlük astroloji yazılarına başlamıştır.
Halen, Sabah Gazetesi-Günaydın eki ve Yeni Asır gazetelerinde yazılarına devam ederken, TV programlarını ve astroloji çalışmalarını sürdürmektedir.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
4 ADET

      x

      6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.