idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

UNO Flex ile eğlenceyi katla!

 

UNO Flex kart oyunu, oyuncuların severek oynadığı UNO kart oyununa farklılık getiriyor! Oyuncular, eşleştirme yapmak için ellerindeki kartların rengini değiştirebilir. Örneğin Kırmızı 4 kartını, tek bir hamle ile Yeşil 4'e dönüştürülebilir. Güç Kartları ve Değişken Özellikli Hareket Kartları, oyuna çeşitlilik katar. Aileler, partiler ve oyun geceleri için ideal olan bu oyun, 7 yaş ve üzeri UNO hayranları ve kart oyunlarını sevenler için idealdir.

 

UNO kart oyunu, UNO Flex ile şaşırtıcı hamlelere ilham veriyor. Oyuncuların kart rengini değiştirmesini sağlayan Değişken Özellikli Hareket Kartları gibi özel ayrıntılar, klasik kart oyununa çeşitlilik kazandırır. Güç Kartı yeşil ve tik işaretli ise oyuncular kartın rengini değiştirebilir, kırmızı renkli ve 'X' işaretli tarafta ise beklemeleri gerekir. Değişken Özellikli 'İki Kart Çek' Kartı, kartı kullanan dışındaki her oyuncuya 1 kart çektirir. Değişken Özellikli 'Dört Kart Çek' Kartı, seçilen oyuncuya 4 kart çektirir.

 

Değişken Özellikli 'Herkes Kart Çeksin' Joker Kartı, kartı kullanan dışındaki her oyuncuya 2 kart çektirir. Değişken Özellikli 'Pas Geç' Kartı, TÜM oyuncuların pas geçilmesini sağlar. 7 yaş ve üzeri 2-8 oyuncu için tasarlanan ve çok sayıda eğlenceli sürprize yer veren UNO Flex, oyun gecesi için bir araya gelen aileleri ve arkadaşları bir araya getirerek eğlenceli bir deneyim sunar.

 

Çocukların görsel algı yeteneğinin ve düşünme becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Paylaşma duygusunu arttırır ve koleksiyon merakını destekler. Arkadaşları ile oynayacakları oyunlar sayesinde sosyalleşirler ve keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olur.

 

Paket içerisinde; 112 adet kart ve oyun talimatları bulunmaktadır.

 

Paket ölçüsü: 14,5 x 2 x 9 cm

 

Ağırlık: 0,190 kg

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.