idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Benimki başlangıçlarla dolu bir hayat,” dedi. “Her sabah yeniden başlıyorum.”
Yükselen bir edebiyat yıldızından modern queer ve yerli deneyimini keskin bir şekilde ortaya koyan bir ilk roman.
Kuzey Alberta`nın uçsuz bucaksız arazisinde, queer bir yerli doktora öğrencisi, bir dizi dokunaklı karşılaşmadan esinlenerek bir roman yazmak için tezinden uzaklaşır. Doktora öğrencisi River ile marjinalleştirilmiş akademisyenler üzerinde artan baskı üzerine içten bir konuşma ve aynı zamanda kırılganlığı ve yalnızlığı, sınırdaki queer yaşamın gerçeklerini noktalayan, memleketinden bağımsız bir adam olan Michael ile bir buluşma! Bu konuşmalar ve buluşmalar boyunca polis şiddeti, uyuşturucu ve hayatta kalma döngüsüne yakalanan kuzeni Jack`in anıları da yer alıyor. Jack`in hayatı anlatıcınınkiyle paralellik gösteriyor; kaçma ve hapsedilme olasılıkları, sömürgeciliğin ihtimalleri üst üste yığmasıyla şansa bırakılıyor. Sessiz Ezgi, vizyonu ve korkusuzluğuyla yerlilerin hayatta kalma gerçeklerine çok ihtiyaç duyulan bir ışık tutuyor.
Belcourt, Kanadalı bir yazar ve şairdir.  Sessiz Ezgi, Belcourt`un edebi dünyasına yenilikçi bir bakış açısı sunan, duygusal derinlik taşıyan bir romandır. Kitap, aşk, kayıp, kimlik ve aidiyet gibi derin temaları işlerken, Belcourt`un kendi deneyimlerinden ve duygularından beslenen bir anlatı sunuyor.

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Billy - Ray Belcourt
Çevirmen:Defne Yazıcıoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.