idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Modern emzik kılıfımız geniş olup emzik klipsi ve emziktutabilir. Yumuşak BPA İçermeyen silikondan yapılmıştır. Bu nedenle bebeğinizinen çok kullandığı bebek aksesuarı olan emziği temiz tutmaya yardımcı olmak içinidealdir. Herhangi bir bebek mendili veya sabunlu ılık su ile silerektemizlemek çok kolaydır. Kolay açılıp kapanan fermuar, yatıştırıcılarınızı içeri vedışarı taşımanızı kolaylaştırır. Ev veya seyahat için ideal olan kayışınhalkası, herhangi bir bebek arabası gidonuna uyacak kadar büyüktür. Pek çokanne, kolayca al ve git erişimi için bebek bezi çantalarına ve cüzdanlarınaekler. Emzik pod kılıfımız, cıvıl cıvıl klipslerinizi vetutucularınızı mikroplardan uzak, güvenli ve emniyetli tutar. Gıda sınıfı silikonemzik kutumuz yumuşak ve dayanıklıdır. Boyutu, onu önde gelen marka emziklerle kullanabileceğinizevrensel bir emzik tutucu yapar. Onu seveceğinizi biliyoruz, bu yüzden şimdisatın alın ve bugün güvenle satın alın. Gıda sınıfı silikondan yapılmıştır. 2 emzik ve bir klips için uygundur. Herhangi bir tutamağa takılır (bebek arabası, bebek beziçantası, vb.) Temizlemesi kolay. Emziği kullanışlı tutar. Bir cebe de sığacak kadar küçük! Güvenlik Tüm Lujo Bear kılıfları FDA onaylıdır, toksik değildir,kadmiyum, ftalat, PVC, lateks, kurşun içermez. Bebeğinizin en çok kullanılan emzik ve aksesuarlarını temiztutmak ve kolay ulaşılabilir olması için idealdir. Bakım Talimatları Temizliğini ılık su ve yumuşak sabunla kolaylıklasağlayabilirsiniz. Ev veya seyahat için ideal olan kayış halkası sayesindeherhangi bir bebek arabası, çanta ve benzeri aksesuarlarınıza kolaylıklatakabilirsiniz. Boyutları, onu önde gelen gelen markalarla rahatlıklakullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.