idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (29)
  • Soru ve Cevap (2)

Kolay Piyano

Müzik ile kendinize yeni bir dil oluşturmaya ne dersiniz? Peki, müzik ile oluşturduğunuz bu dili, piyano ile seslendirmeye ne dersiniz? Müzik; çocuğunuza ve size kendinizi ifade edebileceğiniz, yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz yeni bir dünya sunar. Bunun yanında yaşamı kolaylaştıracak değerler kazandırır. Çocuğunuz içinse müzik eğitimi ne kadar erken yaşta başlarsa o kadar çok fayda anlamına gelir. Çocuğunuzun piyano çalmayı öğrenmesini istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Sevinç Ereren'in Kolay Piyano adlı kitabının başlangıç için ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Gelin, Kolay Piyano adlı kitapta sizleri neler beklediğine biraz daha yakından bakalım.

 

"Kolay Piyano" adlı kitabı neden okumalısınız?

Müzik aleti çalmak, yaşam boyunca olumlu etkiler sunan bir süreci kapsıyor. Müzik insana zihinsel kapasitede artış, reflekslerde gelişme, disiplinli çalışma alışkanlığı gibi yaşamı kolaylaştıracak değerler kazandırıyor. Kolay Piyano adlı kitabı ile Sevinç Ereren, piyanoya yeni başlamak isteyenler için ilk adımdan itibaren teorik, pratik ve repertuvara yönelik bilgiler sunuyor. Eğer siz de piyano çalmaya başlamak istiyorsanız bu kitap sizin için âdeta ders kitabı niteliğinde. Eser, temel özelliklerle kendinizi geliştirmenizi ve seviyenizi ilerletmenizi desteklerken başlangıç eğitimi ile ileride ihtiyaç duyacağınız gelişimi sağlamayı amaçlıyor. Kişisel ve zihinsel gelişim için farklı egzersizler sunan kitap; ders anlatımı, nokta birleştirme gibi etkinliklerle okuyucuyu desteklerken bir yandan nota bilgisiyle sizi piyano çalmaya hazırlıyor. Yazar, kitabında verdiği parçalarla öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmenizi sağlarken okuyucuyu piyano çalmaya hazır hale getiriyor. Eğer siz de piyano çalmak ve müzik ile kendinize yepyeni bir dünya açmak istiyorsanız ilk adım için Sevinç Ereren'in Kolay Piyano adlı kitabının iyi bir kaynak olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Sevinç Ereren'in Kolay Piyano adlı kitabı, renkli görseller bulundurması açısından çocuklara hitap etse de farklı yaş gruplarından piyano çalmak isteyen ya da piyano çalmaya yeni başlayan herkesin temel piyano tekniklerini ve nota bilgisini öğrenmek için yararlanabileceği eşsiz bir kitap. Yazar, Kolay Piyano eserini farklı ülkelerin ve farklı coğrafyaların çocuk ve halk müzikleri ile senfonik müziklerden oluşan bir içerikle kurgular. Alfa Yayıncılık tarafından basılan Kolay Piyano adlı kitap, 175 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Kolay Piyano adlı kitabı beğendiyseniz ve piyano eğitiminde bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız yine yazar Sevinç Ereren imzalı Kolay Piyano 2 ve Kolay Piyano Repertuvarı adlı kitaplara da göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.