"Kişiye Özel" Kargo Bedava Kampanyası


Kampanya kuralları:


» Kargo Bedava kodunuz (KRGBDV) size özeldir. Kodunuzu sepet-ödeme aşamasında İndirim Kuponu alanına girerek kullanabilirsiniz. 

» Kampanya 31 Mart 2019 (23:59) tarihine kadar; www.idefix.com sitesinden ve mobil uygulamasından verilecek siparişlerde geçerlidir.

» Kampanya sadece yurtiçi siparişlerinde geçerli olup, yurtdışı alışverişlerinde kampanyadan faydalanılamaz.

» Her müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilir.

» idefix kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hemen Ürünleri İncele!

Ücretsiz Kargo Kitap Seçenekleri ile Yepyeni Bir Kütüphane Oluşturun!

Geniş ve kapsamlı bir kütüphaneye sahip olmak artık çok kolay! Evinizdeki en özel alanlardan biri olan kütüphanenizi genişletmek, yepyeni kitaplara yer açmak için pek çok seçenek bulunuyor. Ücretsiz kargo kitap seçeneklerini değerlendirerek seçtiğiniz kitapların adresinize teslim edilmesini sağlayabilir, kolaylıkla yepyeni bir kütüphane oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız kütüphane için farklı kategoriler belirleyebilir, bilgi ve eğlence kaynağı olan bir okuma alanı oluşturabilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre belirleyebileceğiniz kitap kategorileri sayesinde merak ettiğiniz bir bilgiye rahatlıkla ulaşabilir, romanlara ayırdığınız bölüm ile bambaşka hayatlara yolculuk yapabilirsiniz. Farklı kültürlere ait kitaplar edinmek, daha önce okumadığınız yazarlardan farklı görüşler ve anlatımlar ile yeni bilgiler öğrenmek de üst düzey bir keyif sunuyor. Yaşam kalitenizi arttıracak dünya görüşleri, yeni hikayeler ve farklı bakış açıları ile düşünce yapınızı şekillendirebilir, okuma alışkanlığınızı geliştirebilirsiniz. Kütüphanenizde daha önce okumadığınız yazarların eserlerine yer vererek yeni keşiflere çıkabilir, edineceğiniz yepyeni bilgilerle kendiniz ve toplumunuz için daha faydalı olabilirsiniz.

Her kütüphanede bulunması gereken Dünya klasikleri geçmiş tarih, eski dönemlerdeki yaşayış ve görüşler ile ilgili daha fazla fikir elde etmenizi sağlıyor. Tarihin en önemli dönemlerine tanıklık etmek, hayal gücünüzü genişletmek ve sevilen yazarların eserlerini değerlendirmek bakış açınızı genişletirken, farklı kültürler hakkında fikir edinmenize de olanak sağlıyor. Edebiyatın ünlü örneklerinin yer aldığı bir kütüphane siz ve sevdikleriniz için gelişim kaynağı olurken, okumaya ayırdığınız vakitleri en iyi şekilde değerlendirmek için de eşsiz bir fırsat sağlıyor. Tarihte yer bulmuş ve milyonlarca kez okunarak bakış açılarına yön vermiş fikir ve anlatımlara ulaşmak için dünyaca ünlü kitapları tercih edebilirsiniz. Klasikleşmiş eserleri okuyarak kitaplar hakkındaki arkadaş sohbetlerinizi detaylandırabilir, farklı edebiyat türleri ve eserler hakkında fikirlerinizi belirterek keyifli bir paylaşım ortamı yaratabilirsiniz. Sevilen eserlerden bir seri oluşturmak için yalnızca istediğiniz kitapları belirlemeniz yeterli! Kargo bedava kitaplar ile dilediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin En İyi Hediye!

Yepyeni kültürler tanımanın size olduğu kadar çocuklarınıza da büyük katkısı bulunuyor. Çocukların sağlıklı gelişimi, geniş bir hayal gücüne sahip olması, düşünme ve sorgulama yetisine sahip olması da okuma alışkanlığı kazanımlarından geçiyor. Çok yönlü düşünebilme yeteneklerinin gelişimi için çocukların yaşlarına uygun olarak hazırlanan roman ve eğitici kitaplar ile her yaştan çocuk ve gence büyük fayda sağlanıyor. Çocuk ve gençlerin yetiştikleri ortamdan çok daha farklı bir dünya ve kültürel alışkanlıkların olduğunun bilincine varması, farklı gelenek ve düşünce yapılarını tanıması dünya görüşlerinin gelişimi açısından oldukça önemli. Pek çok toplumu tanıyıp onların görüş ve geleneklerinin bilincine varan çocuklar daha fazlasını da tanıyıp keşfetme ihtiyacı ile büyüyor. Keşfetme ihtiyacı çocukların ilgi alanlarına göre değişim gösterebiliyor. Kitaplar ile öğrenme gereksinimlerini karşılayan çocuklar bilimden sanata, edebiyattan coğrafyaya kadar pek çok alana ilgi duyabiliyor. Kargosu bedava kitaplar ile çocuğunuza özel bir kütüphane oluşturabilir, gelecek için faydalı bir birey yetiştirebilir ve çocuğunuzun okumaya ayıracağı vakitleri en verimli şekilde geçirmesine imkan tanıyabilirsiniz.

Ücretsiz kargo kitap seçeneklerine kolaylıkla ulaşarak dilediğiniz seçimleri yapmak artık çok kolay. Hiçbir zahmete girmeden kitaplarınızın dilediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Farklı kitap seçeneklerini inceleyerek size en uygun olanları belirleyebilir, kaçırılmayacak fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kitap kampanya seçenekleri ile okumayı seven arkadaşlarınız için de güzel bir hediye fikri edinebilirsiniz. Sevdiklerinize hayallerinde canlandırmaları için yepyeni bir dünya hediye edebilir, farklı kitap seçenekleri ile onların ilgi alanlarına uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.