idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Hem modern tıp hem de binlerce yıllık geçmişi olan Kampo tıbbı, yüksek tansiyon, kalp krizi, felç ve diğer kardiyovasküler sistem hastalıklarının yanı sıra adet sancısı ve kısırlık gibi jinekolojik sorunların, omuz tutulmalarının, diz ağrılarının ve hatta kanser ve bunamanın -aslında tüm hastalıkların- kan akışıyla bir ilişkisi olduğunu kabul eder.

Melankoli ve otonomik dengesizlikler, motivasyon eksikliği, özgüven eksikliği gibi stres içeren rahatsızlıklar ve asabiyet ya da öfke gibi zihinsel sorunların da kan akışıyla derin bir ilişkisi vardır.”

Kanınızın Akışı Hayat Kalitenizi Değiştirir, “kan akışını artırarak zihin ve bedendeki sorunları ortadan kaldırmanın yollarını” sunuyor. Bu biraz abartılı gelebilir ama hiç de öyle değil! Kan, vücudumuzdaki 60 trilyon hücreye oksijen ve besin sağlamaktan sorumludur ve aynı zamanda mutluluk ve enerji hormonlarımızı tetikleyen beyindeki nörotransmitterlerin hareketini de etkiler. Kan akışımız zayıfsa vücudumuz gerekli desteği ve beslenmeyi alamayacaktır ve bu da sağlığımızın bozulmasına neden olacaktır. Başka bir deyişle, kan akışını iyileştirmek vücudunuz ve zihniniz için harikalar yaratabilir!  Kan akışının iyileşebilmesi için daha fazla kan üretimine izin vermek önemlidir. 

Kampo tıbbı (Çin bitkisel ilaçları) uzmanı Akiyoshi Horie daha iyi kan akışı için yeme, uyku ve diğer günlük alışkanlıkları iyileştirmenin yollarını anlatıyor. Bu basit yöntemlerin hepsini denemelisiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.