idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bembeyaz tüyleri ve alnının ortasındaki benek, Kangal Toros'un en belirgin özelliğiydi Sahibi Nuri amca, onu daha küçük bir yavruyken Sivas'ın Kangal İlçesinden getirtmişti. Şimdi bu küçük yavru hızla büyümüş, cesaretiyle ve
heybetiyle göz kamaştırıyordu.

Bu kitapta, okul yolunda kar fırtınasına yakalanmış, Ali ve arkadaşlarını kurtarmak için, birçınarın geniş oyuğuna Kangal Toros ile birlikte sığınacaksınız..

Açık unutulmuş ahır kapısının önünde, Kangal Toros çiftlik hayvanlarının yanında durarak, kara kurt ve sürüsünün içeriye girmesine izin vermeyeceksiniz...

Kangal Toros'un, yaralı bir ceylan yavrusunu, annesine kavuşturmasına birlikte şahit olacaksınız...

Bu toprakların gerçek kahramanı ile tanışma zamanı...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.