idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

İnsanın en özel zamanı, çocukluktan yetişkinliğe adım attığı eşiktir ergenlik. Ergenlik çağında ergende görülen agresif tavırlar, fevri hareketler, mantık dışı davranışlar ve benzeri durumlardan dolayı anne babalar endişelenir. Bu önemli dönemin ergende meydana getirdiği değişiklikleri ve ona karşı nasıl davranacağını bilmeyen anne babalar,
üzülmeyin! Bu eserde ergenliğin tanımını, ergenlik yaşını, ergenlerde görülen davranışların sebeplerini, onlara bu
süreçte nasıl davranmamız gerektiğinin cevaplarını bulacaksınız. Aynca gençlerin bizim için önemini, onları
bekleyen tehlikeler ve bu tehlikelere karşı almamız gereken tedbirleri. Peygamber saltallahu aleyhi ve sellem' in gençlere verdiği değer ve konumu çok iyi kavrayacaksınız. Ergenlikle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soru ve konular için bir çırpıda okuyup faydalanacağınızı umduğum bu küçük eserin, genç evlatlarınızla aranızdaki ilişkiye olumlu
katkı sağlaması ve Rabbimin rızasını celbeden bir sadaka-i cariye olması duasıyla...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.