idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Soylu beyefendi Alonso İspanya’da yaşıyordu. Elli yaşlarında, sıska, hırçın, dırdırcı ve telaşlı bir adamdı. Tüm zamanını odasına kapanıp şövalyelerin maceralarıyla ilgili kitaplar okuyarak geçiriyordu. Okuduğu bu kitaplardan zamanla etkilenmeye başladı. 
 
Ruh sağlığı giderek bozuluyor kendisini son şövalye olarak görüyordu. Kendisini bu hayallere öylesine kaptırmıştı ki dünyanın şövalye kitaplarında anlatıldığı gibi olduğuna inanmaya başlamıştı.
 
Zamanla bu zavallı beyefendinin şövalyelik merakı ve çılgınlığı büyüdü. Kafasının içindeki hayallere kapılıyor, akıl almayacak işler yapıyordu.
 
Dünyaca ünlü roman çocuklar için yeniden yazıldı ve resimlendi…
 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.