idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yüreğinizi hem ısıtacak hem sızlatacak bir aşk hikâyesiyle tanışmaya hazır mısınız? Eğer cevabınız 'Evet!' ise Colleen Hoover size Çirkin Aşk ile sürükleyici bir okuma deneyimi vadediyor. Tate Collins ve Miles Archer’ın aralarındaki ilişki beklemedikleri bir biçimde değiştiğinde artık her şey için çok geç oluyor. Gelin aşk, hüzün ve tutku ile harmanlanmış Çirkin Aşk’a daha yakından göz atalım.

 

'Çirkin Aşk' adlı kitabı neden okumalısınız?

Çirkin Aşk, Miles adında bir adama âşık olan hemşirelik öğrencisi Tate'i konu alıyor. Bir süreliğine abisinin yanında kalmak için gelen Tate, abisinin pilot arkadaşı Miles'le tanışıyor. Bu karşılaşmada iki farklı insan arasındaki bağ, inkâr edilemez bir şekilde yeşermeye başlıyor. Ancak Miles yorgun bir adam olduğundan insanlarla duygusal bir bağ kurmaya yanaşmıyor. Aşka imkânsız gözüyle bakan Miles, Tate'e fiziksel bir ilişkiden başka bir şey sunamayacağını belirtiyor. Ama nereye kadar? Duygusal olarak mesafeli olan Miles gelecek planlarına kimseyi dâhil etmek niyetinde olmadığını açıkça belirtiyor. Sözde tüm duygulardan arınmış olan fiziksel ilişkileri, Tate ve Miles yakınlaştıkça değişmeye başlıyor. İkisi de kurallara bağlı kalarak ilişkilerini sürdürebilecekler mi yoksa duygular ağır mı basacak? Colleen Hoover’ın her iki karakterin bakış açısını da okuyucuya sunması hikâyeye hâkim olmanıza yardımcı oluyor. Sayfalar ilerledikçe karakterleri içselleştirdiğinizi hissedeceksiniz. Hoover’ın derin bir olay örgüsü inşa ederek kurguladığı Çirkin Aşk sizi âdeta içine çekecek. Yazar okuyucuya ne olursa olsun mutluluğu yeniden bulması ve hayatındaki kötü anlarla başa çıkması gerektiğinin altını çiziyor. Romanı okurken hayatınızdaki iyi anların ve aşkın tadını çıkarmanın ne kadar önemli olduğuna tanık olacaksınız. Çirkin Aşk romantik türden keyif alan her kitapseverin kütüphanesinde bulunması gereken bir roman.

 

Kitap hakkındaki diğer bilgiler

Amerikalı yazar Colleen Hoover, romantik ve genç yetişkin kurgu türlerinde romanlar kaleme aldığı eserleriyle New York Times Çok Satanlar Listesi'ne girer. Hoover'ın eserleri, 2022 yılı itibarıyla yaklaşık 20 milyon kopya satar. Toplam 386 sayfadan oluşan ve orijinal ismi “Ugly Love” olan Çirkin Aşk, 2016 yılında Epsilon Yayınevi imzasıyla okuyucuya sunulur. Romanın Türkçeye tercümesini ise Kübra Tekneci üstlenir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Coleen Hoover’ın tarzı hoşunuza gittiyse kendisinin kaleminden çıkan Bizimle Başladı Bizimle Bitti, İtiraf, Her Kalp Kırılır, Belki Bir Gün ve Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı'nı inceleyebilirsiniz. Benzer türde kaleme alınan Aşk Hipotezi, Düğün Partisi, Nefret Oyunu ve İspanyol Aşk Aldatmacası isimli romanlara göz atabilir, dilerseniz onları da listenize ekleyebilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Colleen Hoover
Çevirmen:Kübra Tekneci
Editör:Meltem Erkmen

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.