idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
BRİGHT STARTS HAB Oyun Arkadaşım Sevimli Kurbağa   Kurbağayı besle, düğmeye bas ve eğlence başlasın!    Bu sevimli kurbağa, oyun zamanında yapmış olduğu yaramazlıklar bebeğinizi çok eğlendirecek! Bebeğinizin kolayca kavrayacağı renkli topları kurbağıyı beslemeye başladığında zıplatarak geri atacaktır. Sevimli kurbağanın ağzından trambolin etkisi ile zıplayan toplar bebeğinizi yüksek sesle gülmesini sağlar. Ayrıca ses efektleri, renkler ve sayılarla da tanışan bebeğiniz hem çok eğlenecek hem de öğrenecek!   Ürün Özellikleri Bebeğinizin ince motor becerilerini gelişime katkı sağlar. 5 düğme kontrolü ile keşfetmesini sağlar, Sayılar ve renkleri kolayca öğrenmesini katkıda bulunur. Eğlenceli şekilde vakit geçirmesini sağlar. 2 farklı ses ayar kontrolü 6 adet top dahildir.   Ürün Detaylar Boyutları: 29 x 34 x20 cm Yaş: 6. Aydan itibaren Pil: 4 AA Pil; (Dahil değil)    

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.