idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Mantis önemli bir bilim böceği. Asistanı ise gübre böceği Aygulus. Aygulus'un var oluş amacı, Mantis'in aksine problem üretmek ve her şeyi alt üst etmek.

Mantis, sıra dışı yaklaşımları sayesinde problem olarak görülen konulara kalıcı çözümler geliştiriyor ve bir danışmanlık merkezi işletiyor: Baltasapı Danışmanlık Merkezi. Burası bildiğin danışmanlık merkezlerinden çok farklı. İnsan şehrinden uzakta; çayırın içinde, insanlara değil; böceklere hizmet veriyor. Bu zamana kadar türlü türlü böceklere, eklem bacaklılara, sürüngenlere hizmet verdi. Danışan olarak gelen herkese faydalı oldu. Bunlardan biri de Tırtıl Aksak. Bütün hayatını etkileyen büyük bir odaklanma problemi var. Bu yüzden en büyük hayali olan kelebek olmaya bile ulaşamıyor. Ömrünün sonuna kadar tırtıl olarak kalacağı için etrafındakiler tarafından eleştiriliyor. Bu problemi çözmek için yoluMantis'le kesişiyor. Baltasapı Danışmanlık Merkezi'nde her günün yeni bir macera ve eğlence kaynağı olduğunu öğreniyor.

Sen de bu serüvene katılmak ve nasıl kanatlanacağını keşfetmek istiyorsan ihtiyacın olan tek şey kitabın sayfalarını çevirmek. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.