idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar,” derler. Hayallerimiz önümüzü aydınlatan meşalelerimiz olmalı. Gençler bulduğu işlerde değil, umduğu mesleklere sahip olmalı. Bunun için önlerine hedefler koymalı, bu hedefleri gerçekleştirmek için özveriyle çalışmalı. İstedikleri mesleklere sahip olunca, kendisini besleyip büyüten ve okutan ailesine, devletine, milletine yararlı bir insan olup vefa borcunu ödemeli.
 
İnsanların en büyük meziyeti bir amaçla yaşamayı becermesidir. Hayallerimiz en güçlü enerjimizdir. Birçok buluş hayallerin ete kemiğe dönüşmesinden başka bir şey değildir.  Romanımda Astronot Ahmet’in hayallerini bir bir nasıl gerçekleştirdiğini okuyacaksınız. Yaşadıkları sizi romana bağlayacak. Başarmak için önce istemenin, sonra çalışmanın gerektiğini bilincine varacaksınız.
Uzaya ilk giden astronot: Yuri Gagarin.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.