idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

1923 yılında yazıldıktan hemen sonra Sovyet bilim-kurgusu içinde büyük şöhrete kavuşan Aelita, bir yıl sonra, 1924 yılında, Sovyetlerin uzun metrajlı ilk bilim-kurgu filmine de ilham oldu. Daha sonra farklı yönetmenler tarafından aynı adla tekrar tekrar çekilen filmlerin ilhamı olan kitap, bir bilim-kurgu klasiği haline geldi. Bugün bile Rusya’da birçok aile, çocuklarına dünyanın hiçbir dilinde anlamı olmayan, Aleksey Tolstoy’un bu kitap için icat ettiği Aelita kelimesini isim olarak vermeye devam etmektedir.

Dağılmasına kadar Sovyet Yazarlar Birliği, dağıldıktan sonra Rusya Federasyonu Yazarlar Birliği tarafından 1981 yılından beri hemen her yıl Aelita Ödülü adında bilim-kurgu ödülü verilmektedir.

Yazıldığı coğrafyayı bu kadar etkileyen bu kitabı Türkçede ilk kez yayınlamanın haklı gururu içindeyiz.
Biçimsiz elbiselerle örtülmüş ince bedenler; ince burunlu, kırışık yüzler; yüzyıllar boyu çarkların dönüşünden, madenlerin karanlığından başka bir şey görmemiş üzgün gözler, mutluluk ve cesaret bilmeyen zayıf eller… Herkes, ateşin kıvılcımlarının aydınlattığı her şey, Göğün Oğlu’na doğru dönmüştü.

Gusev de onlara dönüp konuşmaya başladı:
“Korkmayın muhteşem dostlarım, üzülmeyin! Başınızı dik tutun. Kıyamete kadar acı çekeceğiz diye bir kural yok. Umudunuzu kaybetmeyin. Başaracağız, her şey çok güzel olacak!”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.