3,5/5 - 38 Kişi Yorum Yap
19,0 TL
25,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 10 Mayıs - 15 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Yetenekli Çocuğun Dramı Kitap Açıklaması

Deneyimlerimizden ruhsal rahatsızlıklarla mücadele ederken her zaman kullanabileceğimiz çok önemli bir araca sahip olduğumuzu öğrendik. Bu araç tek ve benzersiz olan kendi çocukluk öykümüzün gerçeğini duygusal yönüyle kavrayabilmemiz, duygularımızla ona ulaşabilmemizdir... Fakat yanılsamalardan kendimizi tümüyle kurtarabilir miyiz? Her yaşam yanılsamalarla doludur; bu da, sanıyorum, gerçek bize çoğu zaman dayanılmaz göründüğü içindir. Yine de gerçek bizim için o denli vazgeçilmezdir ki, ona varamamış olmayı ağır rahatsızlıklarla ödüyoruz. Bu nedenle uzun bir süreç sonunda bize yeni bir özgürlük alanının kapılarını açıncaya kadar, acı vereceğini bilerek gerçeği keşfetmeye çalışıyoruz... Ya da buna katlanamayıp yalnızca bilişsel düzeyde bir kavrayışla yetiniyoruz. Fakat böyle yapınca da yanılsamaların alanından kurtulmamız mümkün olmuyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%36,8
%36,8
%15,8
%2,6
%7,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

10.02.2021

👍

Çocuğa bakışı onaran , yanılgılarımızı ortaya koyan güzel bir kitap. Farkındalığa kendi çocukluğunuzu anlayıp anlamlandırmaktan başlıyorsunuz.

22.01.2021

Severek okuyacağınız bir kitap.

Çok güzel bir kitap. Eğitimcilere, ebeveynlere öneririm.

20.01.2021

Çok beğendim.

Ebeveynlik ve çocukluk döneminize ayna tutacak bir kitap tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.