Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Ye O Kurbağayı! Kitap Açıklaması

 

Artık hayatınızı yoluna koymanın, size sunulan ve her geçen gün biraz daha azalan ömür sermayenizi anlamlı işlerle geçirmenin vakti gelmedi mi? Her işinizi erteliyor ve yaşamı yoluna koymaya nereden başlayacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Brian Tracy'nin Ye O Kurbağayı! kitabı, kararlılıkla atacağınız ilk adımda en büyük destekçiniz olmayı bekliyor. Eser; gözünüzde büyüttüğünüz en zor işleri, tavsiye ettiği pratik formüllerle kolayca halletmenize yardımcı oluyor. Yaşamının her alanında disiplinli ve başarılı olmak isteyen genç veya yetişkin fark etmeksizin her yaşa hitap eden bu eseri detaylıca inceleyelim.

 

''Ye O Kurbağayı!'' adlı kitabı neden okumalısınız?

Ye O Kurbağayı!, zihninizi ve bedeninizi ele geçiren ataleti içinizden söküp atmaya karar verdiğiniz zaman motivasyonunuzu düşüren tüm parametrelerden sizi çekip uzaklaştırıyor. Toplam 117 sayfadan oluşan Ye O Kurbağayı!, çizdiği 21 yol ve önerdiği birçok pratikle sizi harekete geçiriyor. Ayrıca gerçekçi ve sağlam adımlar atmak isteyen her yetişkin bireye yardımcı oluyor. Sizi gerçeklerle yüzleştiren eserin en önemli tavsiyelerinden biri, plan yapmak ve bu planlara kağıt üzerinde karar vermek oluyor. Önceliğinizin hayatınızı en çok etkileyecek olan ve yapmayı en az isteyeceğiniz, en zorlu iş olmasını tavsiye ediyor. Bu sayede kitabın adı okurken daha anlamlı hâle geliyor. Yönetilen değil başarılı bir yöneten olmak için ilk olarak en büyük kurbağayı yiyin! Size sunulan ömrün kıymetini ve her insanın özel bir yeteneğe sahip olduğunu daha iyi fark etmenizi sağlayan, tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz bu kitap; sizi hayallerinizin ötesindeki yerlere taşıyabilir.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kanadalı-Amerikalı başarılı bir motivasyon konuşmacısı ve kişisel gelişim yazarı olan Brian Tracy'nin yazdığı seksenden fazla kitabının onlarca dile çevrildiğini, Ye O Kurbağayı! kitabının ise bir buçuk milyondan fazla satış ile uluslararası çok satanlar arasında yer aldığını biliyor muydunuz? Arıtan Yayınevi imzalı Türkçe ilk baskısı 2002'de yapılan Ye O Kurbağayı! kitabının çevirmeni ise 70'ten fazla kıymetli eseri edebiyatımıza kazandıran Suat Ertüzün. Uluslararası en çok okunan kitaplar arasında yer alan eser, dünyadaki çoğu insanın saplanmış olduğu atalet çukurunu da kanıtlar nitelikte. Diğerlerinden farklı olmanıza yarayacak kitaptaki 80/20 kuralı, ABCDE yöntemi ve Zorunlu Verimlilik Yasası gibi birçok uygulanabilir pratik; başarıya giden zorlu yolda kolayca adım atmanızı sağlar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Çalışmalarına hâlen devam eden yazarın Türkçeye çevrilmiş At Bu Golü!, Satışın Psikolojisi gibi kitaplarını da aynı motivasyonla okuyabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

09.02.2021

Hedefe giden yol

Zaman kavramını anlatan, okuduğum en akıcı kitap!Kendine hedef belirlemek ve o hedef için zaman yaratmak isteyen herkese öneriyorum.

17.10.2020

Zaman yönetimi ve başarı

Zamanımızın kontrolü ele almak ve hedeflerimize ulaşmak için, bizlere öneriler sunan kısa fakat dolu bir kitap. Hoşuma gitti benim, içinde uygulamaya değer bilgiler var.

20.07.2019

okuması oldukça kolay

okuması oldukça kolay, genel bilgiler veriyor. kolaylıkla yaşamımıza entegre edebileceğimiz önerileri var.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.