Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Valorant: Dijital Oyunlar Serisi 12 - Oyun Şirketleri Arasındaki Dev Rekabetin Kutbu E-Sporun Gelece Kitap Açıklaması

 

2019’da tüm dünya, Covid-19 virüsü sebebiyle hiç beklemediği bir şok yaşadı; sağlık şartlarının eskiye dönebilmesi ve pandeminin kontrol altına alınabilmesi için karantina süreçleri başladı, herkes evlerinde daha çok vakit geçirmeye zorlandı. Bu süreçte internetteki dizi ve film platformları ve sosyal/dijital medya kadar rağbet gören bir başka sektör de, dijital oyunlar ve ayrılmaz ekürisi konumundaki e-spor ekosistemi oldu.
Ama bu esnada video oyun dünyası da, görmeye alışık olmadığı devasa hamleler yüzünden kendi şoklarını yaşıyor ve tüm dengelerin değiştiği bir dönemi hazmetmeye çalışıyordu. Çünkü Riot Games ve ardındaki Tencent Games, sektördeki tüm dev rakiplerini geride bırakmak adına, piyasadaki en popüler ve en sevilen oyunları topyekûn tahtından edecek bir projeye imza atmış ve her bir oyun türünün başat temsilcilerini hedef alıp, bütün kategorilerde gözünü zirveye dikmişti.

İşte Valorant da, piyasadaki tüm MMO FPS’leri aynı anda alt etmek arzusu üzerine, böyle bir süreçte ortaya çıktı. Her ne kadar Riot ve Tencent’ın Valorant’la birlikte piyasaya sürdüğü diğer oyunlar henüz varoluş amaçlarını gerçekleştirememiş olsa da, onların aksine Valorant kendi alanında zirveyi en kadim ve kudretli alternatiflerinden kısa sürede devraldı.
Bu kitap da sizlere, Riot ve Tencent’ın bu projesinin oyun sektörü nezdindeki yansımalarını, FPS oyun türünün tarihçesini ve gelişim sürecini, Valorant’ın tüm içeriğini, oynanışını, haritalarını, silahlarını, ajanlarının yeteneklerini detaylıca açıklıyor, başarılı olmak için gereken tüm taktikleri ve ipuçlarını sunuyor! Aynı zamanda, oyunların sosyolojik boyutunu ve Valorant’ın hızlı bir giriş yaptığı e-spor klasmanındaki yükselişini, tüm saygın profesyonel Valorant takımlarını da bu kitapta bulabilirsiniz!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.