Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Allah'a yaklaşmak ve O'nun rızasını kazanmak için Allah'ın kitabı Kur'ân-ı Kerîm'i okuduktan sonra, en güzel vesîle sebebi ve maksuda ulaştıran yolların en güzeli, Seyyidimiz, Efendimiz Resûlullah (sallallâhü aleyhi ve sellem) üzerine çok çok Salavât-ı Şerife getirmektir.

Bunun için Efendiler Efendisi (sallallâhü aleyhi ve sellem) üzerine yazılmış bulunan Salavât-ı Şerîfeleri küçük bir kitapçıkta toplamayı arzu ettim ve bu kitapçığın adını; "Tarîku's-Savâb Fi's-Salavâti Ale'n-Nebiyyi'l-Evvâb" diye isimlendirdim. Bu konuda en sahih rivâyetlerle Seyyid Ahmed er-Rifâî Hazretlerine atfedilen mübârek metinleri nakletmeye özel itina gösterdim.

Allah (celle celâlühû), O'nun soyundan ve zürriyyetinden razı olsun.
-Ebü'l-Hüdâ Muhammed es-Sayyâdî er-Rifâî-
(Tanıtım Bülteninen)Sayfa Sayısı: 160


Dili: Türkçe
Yayınevi: Buhara Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%100
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.12.2019

SALAVAT

KİTABIN ARAPÇA KISMI BİLGİSAYAR HATTI İLE YAZILSAYDI DAHA GÜZEL OKUNURDU.FAKAT HAREKELER KARIŞIK OLDUĞUNDAN ZOR OKUNUYOR.İLERLEYEN ZAMANDA İNŞALLAH ÖNERDİĞİM GİBİ BİLGİSAYAR DİZGİSİ İLE ÇIKAR,HATA YAPMA ORANI AZALIR.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız