357,15 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatı!
Standart Teslimat : 03 Aralık - 06 Aralık
Bu üründe kargo bedava!

Sosyoloji-8.Edisyon Kitap Açıklaması

 

Sosyoloji sekizinci edisyonuyla da yaşadığımız dünyayı ve rehberlik ettiğimiz yaşamları anlamlandırma konusunda vazgeçilmez bir kılavuz olmayı sürdürüyor.
Baştan sona gözden geçirilen ve güncellenen bu kitap, sosyolojiye dair dopdolu, cazip ve güvenilir bir giriş sunma konusunda rakipsiz bir çalışmadır. Yazarlar, sosyolojideki yeni görüşlerin yanı sıra güncel küresel gelişmelere ilişkin yetkin bir genel bakış ortaya koyuyorlar. Klasik tartışmalara özenli ve kapsamlı biçimde yer verilirken, en karmaşık görüşler de merak uyandıracak biçimde açıklanıyor. Akıcı ve takibi kolay bir tarza sahip olan metin, entelektüel titizliğinin beraberinde kolayca anlaşılır olmayı da başarıyor. Kitap interaktif pedagojiye yaptığı güçlü vurguyla birlikte, sosyolojik düşüncenin ebedi değerini görebilmeleri için okuyucularının ilgisini alana çekebilmeyi amaçlıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.07.2021

demirbaş

Bir sosyoloğun her daim elinin altında olması gereken, sosyolojide temel kuramları ve kurumları çok güzel özetleyen değerli bir kaynak.

06.02.2021

Başyapıt

Sosyoloji okuyorsanız veya meraklıysanız mutlaka okumanız ve kütüphanenizde olması gereken en temel, köklü ve her açıdan geniş bir eser. Mutlaka almalısınız.

07.07.2020

master üstat

master üstat

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.