56,4 TL
Standart Teslimat : 03 Ekim - 06 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sırlar Bohçası Kitap Açıklaması

 

Hayat, semboller aracılığıyla konuşur...

Cüzdanınızı ne şekilde düzenlerseniz parayla ilişkinizi değiştirebilirsiniz?

Yatak odanıza hangi sembolleri yerleştirerek evlilik hayatınıza aşk ve güven kazandırabilirsiniz?

İşyerinizde kullanacağınız hangi sembollerle başarı grafiğinizi yükseltebilirsiniz?

Hangi bölgenize hangi sembolün dövmesini yaptırarak başınıza gelen olaylara yön verebilirsiniz?

Söz dinlemeyen, fazla hareketli çocuğunuzun odasını hangi sembollerle dekore ederseniz sakinleşmesini sağlayabilirsiniz?

Bütün bu soruların cevabı SIRLAR BOHÇASI’nda gizli...

Renklerden şekillere kadar hayatın her alanında farkında bile olmadan kullandığımız semboller, aslında günümüzü ne şekilde planlayıp organize ettiğimizi gösterir.

Sembolleri ve kadim bilgiyi hayatın her alanında bilinçli şekilde kullanarak anbean fark yaratmak mümkün..

Sembollerin bir dili vardır.

Sembolleri seçerek ve onları hayatınıza alarak konuşturur ve çalışmalarını sağlarsınız.

Hangi sembolü nerede kullandığınızın farkında olmadığınızda bile semboller çalışmaya devam eder.

Bir mekân, bir eşya ya da bir obje seçerken hangi enerjileri hayatınıza aldığınızın, başınıza gelen olayların, gördüğünüz bir rüyanın, yaşadığınız bir kazanın içindeki sembolleri okuyabildiğinizde, hem yaşadıklarınızı anlamlandırabilir hem de dilediğiniz doğrultuda yeni yollar açabilmek için fırsatlar oluşturabilirsiniz.

SIRLAR BOHÇASI sayılardan renklere, hayvanlardan çiçeklere, meyvelerden mitolojik sembollere kadar pek çok sembolün anlamı ve kullanımıyla ilgili bilgilerin yer aldığı, sembol okuyucusu olmanın yolunu açan kadim sırlarla dolu bir kitap...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

25.11.2020

Sembollerin dili

Sırlar Bohçası sayesinde şimdiye kadar farkına bile varmadığım bir çok sembolün bana ne anlatmak için karşıma çıktığını anladım.

27.07.2020

Fena Değil

Kitapta semboller konusunda çok aydınlatıcı bilgiler olmasına rağmen bazı yerlerde eksiklikler hissettim. Hayvan sembolleriyle ilgili kısma geniş yer ayırması gerekli ama diğer sembollere çok az yer ayırmış. Ayrıca sembollerin okunuşuyla ilgili de biraz daha fazla bilgi verebilirdi. Yine de sembolleri okumak isteyenlerin faydalanabileceği bir kitap.

14.06.2020

Hayatın benimle ilgili sembollerini çok daha rahat anlıyorum

Benim için bir yol arkadaşı gibi hayatımda bir sembol gördüğümde yada bir şey olduğunda açıp okuyup bana ne anlattığını ne almam gerektiğinin farkına varmamı sağlıyor.Geçen gün kara sineğin ısrarla başımın üzerinde vızıldamasıyla uyandım uykumu kaçırdı mücadele verdim ve dedim ki bu sinek bana ne anlatıyor neden geldi şimdi? Bir çok yorumu var karasinekle ilgili mesela negatif enerji yada negatif düşünceler ama aslında bunlar çok yok bende ama bir yorum beni benden aldı harekete geçmek için dışarıdan bir etkiyi beklemek gibi bir şeydi, öfke kızgınlık gibi bir şeyle harekete geçmek, gerçekten beni bir çok şeyde harekete geçirenin bu duygu olduğunu fark ettim. Tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.