24,5 TL
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 12 Ağustos - 15 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sınavlarda Neler Yapmalı ve Dünyayı Nasıl Değiştirmeli? Kitap Açıklaması

 

Sınavların bir matematiği olduğunu biliyor musunuz? Matematiği varsa formüle de edilemez mi? O hâlde tüm sınavlarda kullanılabilecek bir altın anahtar bulunabilir?

Elinizdeki kitap, size bu altın anahtarı sunuyor. Sınav sistemini açıklarını göstererek tanıtıyor ve başarılı olmanızı sağlayacak ipuçlarını veriyor.

Kitabı bitirdiğinizde tüm bu tüyoları edinmenin yanı sıra, neden bu kadar çok sınava tabi tutulduğunuzu öğrenecek, kapitalist sistemin bütününe dair fikir edinecek ve sınavların, istediğiniz hayatla aranızdaki köprü değil, sadece sopanıza bağlanmış birer havuç olduğunu göreceksiniz.

Sınavlarda Neler Yapmalı ve Dünyayı Nasıl Nasıl Değiştirmeli?, en az Zen ve Motosiklet Bakım Sanatı kadar etkili, hayatın bütününe dair ipuçları sunan bir kitap. Ne var ki, bu kitabın özünde yatan düşünce şu: Boyun eğmek korkunç bir şeydir.

“Meslek sırlarını ifşa eden ünlü bir profesörün kaleme aldığı bu kitap olmaksızın hiçbir öğrenci başarılı olamaz. Sistemin –yani hem sınav sisteminin hem de siyasal sistemin– nasıl alt edileceğini öğrenmek istiyorsanız, bu kitabı kaçırmayın.”

Prof. James O’Connor, Capitalism, Nature, Socialism dergisi editörü

“Ollman’ın sınavlara dair verdiği ipuçları kusursuz... Ekonomi politik hakkında sergilediği bilgelik, sistematik bir analizden ziyade anekdotlar ve örneklerle aktarılıyor.”

Prof. Andrew Ross, Social Text dergisi editörü

“Ollman bu eşsiz çalışma için radikal bir bilim ile muhteşem bir mizah duygusunu bir araya getirmiş. Sınavlarla ve kapitalizmle baş etmek üzerine anlaşılır, esprili ve eleştirel bir temel metin.”

Prof. Ira Shor, New York Şehir Üniversitesi, İngiliz dili profesörü. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.