4,5/5 - 10 Kişi Yorum Yap, Kazan!

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 225

Dil : Türkçe

Allen Carr'ın Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi, tüm zamanların en başarılı sigara bırakma yöntemidir. Tüm dünyada milyonlarca sigara içene, sigarayı hemen, acı çekmeden ve sürekli bırakmaların ... Tamamını gör
15,28 TL
27,78 TL %45
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Allen Carr

Allen Carr

33 sene boyunca günde ortalama 5 paket sigara içen Allen Carr 1983 yılında son sigarasını söndürdüğü gün eşine inanılması güç bir cümle söyler: "Dünyayı sigaradan kurtaracağım"Allen Carr, 2 Eylül 1934 tarihinde, İngiltere'de çok sigara içen bir babanın oğlu olarak dünyaya gelir. Babasını akciğer kanserinden kaybetmesine rağmen 16 yaşında sigara içmeye başlar. Bir kaç yıl içinde günde yaklaşık 100 sigaraya ... Tamamını gör

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması


Allen Carr'ın Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi, tüm zamanların en başarılı sigara bırakma yöntemidir. Tüm dünyada milyonlarca sigara içene, sigarayı hemen, acı çekmeden ve sürekli bırakmalarında yardımcı olmuştur. SİGARAYI ŞU ANDA BIRAKIN, yöntemin çarpıcı ve yeni sunumudur. Güncellenmiş ve açık, anlaşılır, okuması kolay bir formatta yeniden düzenlenmiştir, ekinde ücretsiz bir hipnoterapi CD'si bulunur. Bu kitap sigarayı bırakmayı eskisine göre daha da kolaylaştırıyor. Allen Carr'ın yönteminin irade gücü kullanmakla ilgisi yoktur çünkü sigara içme arzunuzu yok eder. Sizi sigaraya bağlayan korkularınızı ortadan kaldırır ve sigara içmeyi özlemezsiniz. Hem ağır tiryakiler hem seyrek olarak sigara içenler için tasarlanmıştır ve ne kadar zamandır sigara içtiginizin önemi yoktur. Pazarlama hileleri, korkutucu taktikler içermez, kilo aldırmaz ve hatta kitabı okurken sigara içmeye devam edeceksiniz.

Sigarayı şu anda bırakın'ı hemen okuyun ve yaşamınızın geri kalanında sigara içmeyen mutlu biri olun.

"Allen Carr" denen bu adamın yazdıgı kitabı okudum. En iyi tarafı, kitabı okurken sigara içmeye devam etmeniz. Size ne zaman sigara yakacagınızı söylüyor. "Hadi bir tane yakın" diyor ve siz de "Tabii zevkle hemen!" diye yanıt veriyorsunuz. Kitabı okurken sigara içebiliyorsunuz. Harika bir adam bu! Son sayfaya geldiğinizde, size "şimdi son sigaranızı yakın!" diyor. Sonuncuyu bile isteyip istemediğinizi bilmiyorsunuz. Ama sonra "Allen öyle istiyorsa yakayım," diyorsunuz. Ve söndürdüğünüzde bu mesele bitmiş oluyor. O zamandan beri sigara içmedim."
Ashton Kutcher

Yöntemi gerçekten de özgün, sigara içmeye devam ederken sigaraya olan bağımlılığınızı ortadan kaldırıyor. Çalışanlarım ve dostlarımın çoğunda işe yaradığını söylemekten memnuniyet duyuyorum.
Richard Branson

1000 kez bırakmayı denedim olmadı, Allen Carr kitabı ve semineriyle kurtuldum.
Ferzan Özpetek

Bağımlılığımdan anında kurtuldum. Bırakmak hem kolaydı hem de inanılmayacak kadar zevkliydi.
Anthony Hopkins


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 225

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 177

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik

 

Puanlamalar

%90
%0
%10
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

14.02.2019

5 yıl önce okudum ve sigarayla vedalaştım

BU kitabı tam 5 yıl önce aldım. OKUDUM ve sigarayı bıraktım ve bir daha elime almadım.. inanın ve uygulayın

25.11.2016

Sevdiklerinize hediye edin

Kardeşim için aldım ve kardeşim okumayı bitirdiğinde sigarayı bıraktı. Şuan 1 ayı geçti içmiyor. Ben almamış olsaydım kendisi gidip bu kitabı almazdı. Sigara içen sevdikleriniz için siz alıp onlara hediye edin bence.

14.07.2015

ALLEN CARR BİR DAHİ

Gerçekten dediğim gibi bu kitap sayesinde artık ÖZGÜRÜM! Gelecekteki hayatımın artık çok daha güzel olacağını bildiğim için ve içimdeki korkuların tamamen yok olmasını sağladığı için bu adama ne kadar teşekkür etsem az aynı zamanda kendime de tabiki. Bu bağımlılıktan kurtulmak hayatımdaki yaptığım en güzel şeylerden biri.