21,2 TL
Standart Teslimat : 17 Ağustos - 20 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Pekratus Kitap Açıklaması

 

" Yapmak zorundaydım dostum. Yapmasaydın seninle aramadaki ciddiyet üs'se gelmem için zorlayacaktın ya da sen çıkmak isteyecektin. Özür dilerim dostum."

 Antooram tamam, burada bu konulana önem, yok Şu un dünya ve İnsanoğlu önemli. Şunu da biliyorum bem benim hem de us'sün güventiği için yapandan eminim. Neyse inan seni özledim."

Birbirlerine sarıldılar. Birkaç dakika sohbet ettiler. Sonra general onu gizli bir odaya götürdü; yardımcılarına içecek ve yiyecek getirmelerini söyledi. Yardmcılan yiyecek getirip odadan aynldılar. General odanın kapısını gizli ye sadece kendisinin bildiği şifreyi girerek kapıyı kapattı. Sonra Doktor Aysun generale dönerek.

"Anlat bakalım eski dost benden gizleyerek yaptıklarını ve beni aptal yerine koyup o üs'te çürümeye mahkûm niye ettiğini."

" Yapma dostum sen benim, insanoğlu ve vatanın için çok şeyler yaptın. Yaptıklarının karşılığı ödenemez. XX senden sakındığım bi.giier oidu. İnan bunlun Mmemen herkes İçin daha İyi oldu. Eğer bunlun bdseydm orada rahat çalıçamazdm. Seni ve üs'sü gizli tutmak için uzak tuttuk. Tutmasaydık hepiniz ölebil irdiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.