11,15 TL
Standart Teslimat : 30 Haziran - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Patavatsız Papağan-Nuray Kayacan'dan Masallar Kitap Açıklaması

 

Nuray Kayacan, çocuklar için yazdığı bu masal kitabıyla yarının büyüklerine " değerler eğitimi" ve "öz-bilinç" yeteneğini kazandrma yönünde önemi bir katkı sunuyor.
Çocuklar bu masalları okuyarak doğa sevgisi kazanabilecekleri gibi çevrelerindeki dünya— tabiata ve insana dair de bilinç sahibi olacaklar. Peki, bu birbirinden değeri masalarda nelerle karşıla saca ki Bulutlara şiir okuyan, şarkı söyleyen çocukların sevincine katılacak, "kendini buğday sanan* köpeğin tuhaf halleriyle şaşracak, doğaya zarar vermenin kötü etkilerini görecek, doğru düşünmenin, mantıklı davranmanın önemini kavrayacaklar- Bunun yarında aidiyet duygusu geliştir menin önemi nden, sağlık bil ine inden, sebze- meyvelere ön yargılı davranmamak gerektiğinden, nezaketsiz davranmanın, başkalannı küçük görmenin zorartanndan dersler çfcaracaklar... Nuray Kayacan, bu değerli çalışmasıyla çocukların her birinin tertemiz dünyasına iyi ve fay geniş hayal gücü sahibi ve fark mdaiık düzeyi yüksek bireyler o İma tan için yeni bir güzel*: taşı nitelikli bir bitki ekiyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.