2,5/5 - 7 Kişi Yorum Yap
33,6 TL
56,0 TL %40
Standart Teslimat : 03 Aralık - 07 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

“Otizm dünyasında yer yine yerinden oynuyor. Bu, Kerri Rivera’nın başarısı. Elinizde tuttuğunuz bu kapsamlı kitabında, biyomedikal yaklaşımın özünü oluşturan ve çocukların %90’ında, %90 oranında etki sağlamış tekniklerin yoğunlaştırılmış ve basitleştirilmiş halini sunuyor sizlere.

 

Kerri’nin vücutta süregiden kronik enfeksiyon ve enfestasyon (parazit istilası) yükünü azaltma odaklı bütüncül ve herkesin bütçesine uygun yaklaşımı, çoğu otistik çocuk ve gencin en temel sorununa çözüm buluyor. Kerri’nin yöntemini, bugüne değin çok sayıda çocuğu; güvenli yoldan, fazla bir maliyeti de olmadan ve sağlam şekilde iyileşmeye götürmüş en önemli araç yapan da bu özelliklerdir.

 

Araştırmalarının geçerliliği, dünyanın dört bir yanından binlerce ailenin elde ettiği muazzam olumlu sonuçlarca teyit edilmiş durumdadır.”

 

Dr. Dietrich Klinghardt

“Son 3 yıl içinde, kendilerine ‘regresif otizm’ tanısı konulmuş tam 115 çocuk gördük; hem belirtilerden hem de bu tanıdan kurtulan, her bakımdan tam bir sağlık ve zindeliğe kavuşan bu çocuklar Kerri’nin başarısıdır. Nasıl olup da iyileşebildikleri sizi birazcık olsun ilgilendiriyorsa kesinlikle bu kitabı okumalısınız. Kerri, kalbi otizmli çocuklar için çarpan bir kadın ve karşı karşıya olduğumuz bu salgınla başa çıkabilmede ailelere güvenli ve tasarruflu tedavi yöntem ve modellerini önermeye büyük çaba sarfediyor.” 

Teri Arranga (AutismOne Vakfı İdari İşler Müdürü)

 

 

 

Puanlamalar
%28,6
%0
%28,6
%14,3
%28,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.01.2021

Otizme farklı bir bakis

Otizme farklı bir bakis

25.12.2020

Yalnız Otizm Hak. Değildir!

Merhaba. Yazarın kitabı hakkında çok sayıda röportajını okudum. Bu nedenle kitabın salt Otizm hakkında olmadığını, bağırsak sağlığımız ve ne yiyip içtiğimiz ile doğrudan ilgili olduğu kanısına vardığım hastalıkların kökenleri hakkında yaşanmış bir inceleme, bir deneyim paylaşımı olduğunu fark ettiğim için kitabı satın alıyorum. Doğrusu heyecanlıyım, bana katacağı bilgi/ler ve gözleme dayanan öğretilerinin merakı içindeyim... Uygun fiyat için de ayrıca teşekkür ederim. 60 Liraya da satan kurumlar olduğunu gördüm, sağlıcakla kalın...

07.03.2019

özel eğitim

gerçekten güzel

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.