Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Mutluluğun Mimarisi, Kuzey Avrupa mimarisinden Japon ve İslam mimarisine kadar dünyanın farklı yerlerinde ortaya çıkmış ve kabul görmüş mimari üslupları daha yakından tanımanızı, mimari ile felsefe, psikoloji, politika gibi alanlar arasında daha önce hiç aklınıza gelmeyen bağlantılar kurmanızı sağlayacak. Bu kitabı okuduktan sonra evinizle, sokağınızla, en önemlisi de kendinizle ilgili düşünceleriniz tamamen değişecek.


 


“Alain de Botton her kitabında olduğu gibi bu kitabında da bizi nasıl yaşadığımız, hayatımızda neleri değiştirebileceğimiz üzerine düşünmeye yöneltiyor.”


-The Times-


 


“Mimari üzerine yazılmış başka kitaplar kadar ciddi ama onlardan çok farklı, çok daha eğlenceli, düşündürücü.”


-GQ-


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%86,7
%13,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

18.04.2019

Yapılara bir daha aynı gözle bakmayacaksınız

Mutluluğun mimarisi yazarın tarihi bir sıralamayla gittiği ve estetiğin bizi nasıl etkilediği konusunda yazılmış, ruhu dinlendiren bir kitap. Herkese okumasını tavsiye ederim. Yapılara bakışınız değişecek, özveri ile oluşturulmuş mimari yapıların altındaki sanat ve zekanın buluşmasıyla mest olacaksınız. Herkesin okuyabileceği bir kitap.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız