4,5/5 - 15 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 7. Basım

İlk Baskı Yılı : 2001

Sayfa Sayısı : 312

Ebat : 14x21

Medya Cinsi : Ciltsiz

Dil : Türkçe

Mutluluğun Mimarisi, Kuzey Avrupa mimarisinden Japon ve İslam mimarisine kadar dünyanın farklı yerlerinde ortaya çıkmış ve kabul görmüş mimari üslupları daha yakından tanımanızı, mimari ile felsefe, psikoloji, politika g ... Tamamını gör
19,45 TL
25,93 TL %25
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Alain De Botton

Alain De Botton

Alain de Botton, (d. 20 Aralık 1969 Zürih, İsviçre) Yahudi asıllı Londra'da yaşayan yazar ve televizyon programları yapımcısı. Yazarın tüm kitapları Türkiye'de Sel Yayıncılık tarafından yayınlanmaktadır.

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması

Mutluluğun Mimarisi, Kuzey Avrupa mimarisinden Japon ve İslam mimarisine kadar dünyanın farklı yerlerinde ortaya çıkmış ve kabul görmüş mimari üslupları daha yakından tanımanızı, mimari ile felsefe, psikoloji, politika gibi alanlar arasında daha önce hiç aklınıza gelmeyen bağlantılar kurmanızı sağlayacak. Bu kitabı okuduktan sonra evinizle, sokağınızla, en önemlisi de kendinizle ilgili düşünceleriniz tamamen değişecek.


 


“Alain de Botton her kitabında olduğu gibi bu kitabında da bizi nasıl yaşadığımız, hayatımızda neleri değiştirebileceğimiz üzerine düşünmeye yöneltiyor.”


-The Times-


 


“Mimari üzerine yazılmış başka kitaplar kadar ciddi ama onlardan çok farklı, çok daha eğlenceli, düşündürücü.”


-GQ-


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%86,7
%13,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!