Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Kokoloji 3 Kitap Açıklaması

 


Yeni oyunlarla kendini keşfetmeye devam!

İlk iki kitapla dünyayı kasıp kavuran Kokoloji'nin yepyeni oyunları üçüncü kitapta!

İlk kitapta zihninizin gizli bölümünde dolaştınız, varlığını bile unuttuğunuz pek çok şeyle karşılaştınız. İkinci kitapta bir yandan eğlenceye devam ederken bir yandan kendinizi biraz daha keşfettiniz.

Kokoloji 3'te sınırlar iyice genişliyor. Sorulara verdiğiniz yanıtların hayatınıza dair neleri anlattığını görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Aşk, seks, iş, aile ve ilişkilerle ilgili tam 45 oyun. İsterseniz tek başınıza, isterseniz grup halinde oynayın. Her şekilde kendinizi daha iyi tanıyacağınızdan emin olun!

"Kokoloji, sohbet ortamı yaratmayı, hoşgörüyü arttırmayı, insan ilişkilerini geliştirip, derinleştirmeyi, zihni canlandırmayı ve hayal gücünü harekete geçirmeyi amaçlıyor. Ama daha önemlisi, ne çok ortak yanımız olduğunu ortaya koyarak bize yalnız olmadığımızı gösteriyor."
-Isamu Saito-

"Kokoloji'de aklınız ilk gelen şeyi söylemek önemli. Doğru cevap olmadığı gibi yanlış cevap da yok. Bu yüzden gevşeyin ve cevap verin. Kasmayın yani kendinizi. Grup halinde oynamak, yalnız oynamaktan daha eğlenceli. Toplaşın, bir araya gelin. Bir de dürüst olun. Kim tutar artık sizi..."
-Ayşe Arman, Hürriyet Gazetesi-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 212

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

18.07.2016

Paranıza yazık

Öncelikle serinin ilk iki kitabından daha büyük boyda ve kitap kağıdına basılmış. Önceki kitaplarla bir bütünlük sağlamıyor. Kitaptaki soruların Maalesef p'i Freud vari bir takıtıyla cisellik üzerine. Oysa ben daha çok karakter analizine yönelik sorular bekliyordum. Kitap tamamen ticari amaçla hazırlanmış. Örneğin Kokoloji 1 de yer alan bir soru aynen bu kitaba da konmuş. Belki benim fark etmediğim başkaları da vardır. Kitabın girişindeki 4 sayfalık bir soruyu kitabın içinde aynen tekrar etmişle. Bunlara ilaveten sayfa doldurma amaçlı ve sanatsal olarak çirkin bir sürü ilüstrasyon konmuş. Son olarak analizlerin � ine ünlülerin verdikleri cevaplar diye bir kısım eklenmiş ve analizler bu doğrultuda yapılmış. Bu ünlüler hiç adını duymadığımız Japon isimleri. Bence bu kitabı almak yarine paranızı sokağa atın daha iyi bu sayede zamanınız size kalır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.