Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kılıçların Fırtınası Kısım 2

Kılıçların Fırtınası Kısım 2

Kılıçların Fırtınası Kısım 2

9/10 - 18 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Sibel Alaş
Yayınevi :

Epsilon Yayınevi , Bestseller Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


George R. R. Martin'in muhteşem serisi, Kılıçların Fırtınası ile modern fantastik edebiyatın istisnai başyapıtlarından biri konumuna geliyor, imgesel kurgunun büyük eserleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

İktidar mücadelesindeki beş savaşçıdan birinin ölmüş, bir diğerinin gözden düşmüş olmasına rağmen savaş tüm şiddetiyle sürmektedir. Yedi Krallık'ın zor durumdaki hükümdarı Joffrey, Demir Taht'ta oturmaya devam etmektedir. En amansız düşmanı Stannis, takip ettiği büyücü kadının kurbanı olmuş ve bozguna uğramıştır. Nehirova'daki Genç Robb, Kuzey'e hükmetmekte; Daenerys yaşayan son ejderhalarla beraber kana bulanmış bir kıtayı katetmektedir. Rakipler son hesaplaşma için harekete geçerken büyük bir yabanıl ordusu, efsanevi Ötekiler'le birlikte medeniyetin merkezine doğru ilerlemektedir.
Diyarda sükûnet, Yedi Krallık'ın kılıçların fırtınası ile sarsılmasıyla mümkündür...

"Zengin bir hayal dünyasının ürünü… boyutuyla çağdaş fantastik edebiyatın ümit verici örneklerinden."
Publishers WeeklySayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 600

Dil : Türkçe

ISBN: 9789944825344


Yorumlar (1)

Mükemmel ve Ötesi

Hayatımda okuduğum en iyi kitaplardan birisidir Kılıçların Fırtınası Kısım II . Martin´in mükemmel hayal gücüne hayran kalacaksınız. Serinin bundan önceki kitaplarını okuduysanız size şunu söyleyebilirim ki; bu cilt serinin en iyi cildi. Martin´in zirveye çıktığı bölümdür Kılıçların Fırtınası. Abartısız söylüyorum, her bölümde heyecanlanacaksınız. Daha önce olmuş bütün olayları gölgede bırakacak olaylara şahit olacaksınız. Bu kitap kaçmaz...