4,5/5 - 21 Kişi Yorum Yap, Kazan!
25,68 TL
39,5 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 21 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 22 Ekim
Standart Teslimat : 23 - 25 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


George R. R. Martin'in muhteşem serisi, Kılıçların Fırtınası ile modern fantastik edebiyatın istisnai başyapıtlarından biri konumuna geliyor, imgesel kurgunun büyük eserleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

İktidar mücadelesindeki beş savaşçıdan birinin ölmüş, bir diğerinin gözden düşmüş olmasına rağmen savaş tüm şiddetiyle sürmektedir. Yedi Krallık'ın zor durumdaki hükümdarı Joffrey, Demir Taht'ta oturmaya devam etmektedir. En amansız düşmanı Stannis, takip ettiği büyücü kadının kurbanı olmuş ve bozguna uğramıştır. Nehirova'daki Genç Robb, Kuzey'e hükmetmekte; Daenerys yaşayan son ejderhalarla beraber kana bulanmış bir kıtayı katetmektedir. Rakipler son hesaplaşma için harekete geçerken büyük bir yabanıl ordusu, efsanevi Ötekiler'le birlikte medeniyetin merkezine doğru ilerlemektedir.
Diyarda sükûnet, Yedi Krallık'ın kılıçların fırtınası ile sarsılmasıyla mümkündür...

"Zengin bir hayal dünyasının ürünü… boyutuyla çağdaş fantastik edebiyatın ümit verici örneklerinden."
Publishers WeeklySayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

 

Puanlamalar

%90,5
%0
%4,8
%0
%4,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

20.07.2019

İLK 6 NIN EN İYİSİ

Serinin en akıcı en heyecanlı kitabıdır ( şu an 6. kitapdayım) . Kesinlikle okurken ağzınız açıkta kalacak olaylar oluyor , şiddetle tavsiye ederim.

01.12.2012

Mükemmel ve Ötesi

Hayatımda okuduğum en iyi kitaplardan birisidir Kılıçların Fırtınası Kısım II . Martin´in mükemmel hayal gücüne hayran kalacaksınız. Serinin bundan önceki kitaplarını okuduysanız size şunu söyleyebilirim ki; bu cilt serinin en iyi cildi. Martin´in zirveye çıktığı bölümdür Kılıçların Fırtınası. Abartısız söylüyorum, her bölümde heyecanlanacaksınız. Daha önce olmuş bütün olayları gölgede bırakacak olaylara şahit olacaksınız. Bu kitap kaçmaz...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız