80,0 TL
Standart Teslimat : 02 Temmuz - 05 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hikayelerle Karakter Eğitimi Kitap Açıklaması

 

Bir fıçının içine bir karınca düşmüş. Bir insan gelmiş fıçının başına, karıncayı görmüş. “Ne işin var senin burada?” demiş ve karıncayı ezmiş, yok etmiş.

Bir fıçının içine bir karınca düşmüş. Bir insan gelmiş fıçının başına, karıncayı görmüş. “Kimseye zararın yok sevimli hayvan, haydi fıçıda yaşamaya devam et,” demiş.

Bir fıçının içine bir karınca düşmüş. Bir insan gelmiş fıçının başına, karıncayı görmüş. Bir kaşık şeker serpmiş fıçının içine…

Bu üç insan kimdir?

Birincisinin adı: Bencil
İkincisinin adı: Hoşgörülü
Üçüncüsü mü? O sevgi dolu işte…

Çocukluğumda okuduğum ya da dinlediğim yukarıdaki gibi hikâye ve masallar, üzerimde öyle bir etki bırakırdı ki onları tekrar tekrar okur, eğer birinden dinlemişsem yeniden anlatmasını isterdim. Bu hikâye ve masallar beni öylesine etkilerdi ki günlerce aklımdan çıkmadığı olurdu.

İşte bu çalışma, böyle bir etkilenme ve aktarma istediğinden doğdu. Çocukluğumdan bu yana hiç yılmadan ve büyük bir merak duygusuyla okuduğum hikâye ve masalları bu defa çocuklar için derledim. Umarım her şeyden ve herkesten çok değer verdiğimiz, üzerlerine titrediğimiz çocuklarımız için faydalı bir çalışma olur.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.