42,7 TL
Standart Teslimat : 29 Mart - 01 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Herkes Herkesle Dostmuş Gibi Kitap Açıklaması

 


Tuhaf bir oyun oynuyor sanki insanlar. Birinin öyküsü sürüp giderken, bir hayat devam ederken, yanından geçen, oralarda bir yerde gezen bir başkasına, 'öteki' hayatlara ilişiyor gözümüz, gönlümüz. En derin, en gizli, hem de en sıradan öyküler bunlar. ...Sayfa Sayısı: 112

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Virgül Eleştirdi

Şairler ve arkadaşlığın hikâyesi

BEHÇET ÇELİK

İki şairin bildik uğraşları dışında kaleme aldıkları yapıtları yayımlandı geçtiğimiz aylarda. Roni Margulies anı-hikâyelerini, Barış Bıçakçı’ysa romanını yayımladı. Margulies 1955, Bıçakçı 1966 doğumlu, aralarındaki on bir sene ülkemizde bir “kuşak”a karşılık geliyor. Bıçakçı’yı çok daha sınırlı bir okur kitlesinin tanıdığını düşünüyorum. Yavuz Sarıalioğlu ve Hüseyin Kıyar adlı arkadaşlarıyla birlikte yayımladığı, “isimsiz” iki şiir kitabı var Bıçakçı’nın; kendi olanaklarıyla yayımladığı bu kitaplardan yayın dünyasının pek haberi olmadı.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

22.01.2016

vasat

bitireli birkaç gün oldu ve aklımda kitaba dair kalan hiçbir şey yok. o derece vasat, sıkıcı, sırf güya entellik orijinallik olsun diye karmançorman yazılmış bir kitap. yazarın bile neden bahsettiğini anladığını sanmıyorum. vaktinizi harcamayın.

19.06.2015

Boşa Çaba

İllaki emeğe saygılıyızÿ; fakat bir de roman yazayım çabasıyla yazdığını düşündüğüm şair. Diğer arkadaşların dediği gibi olay örgüsü yok 100 sayfalık kitap ordan oraya ordan oraya, konsantre olmayla alakalıda değil yani. Tek bir olayı 100 sayfada daha özenli anlatsaydı eminim daha fazla etki ederdi diye düşünüyorum

29.12.2014

Değişik

Kitabı elime bi aldım kişiler her sayfada farklı, olaylar birbirinden farklı. Anlamadım ben mi kitaba kendimi veremedim diye. Olay örgüsü olmayan dizilerimiz gibi. Tavsiye etmem. Okunacak bir kitap değil.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.